Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Олексій Соболев провів зустріч з представниками громадського сектору щодо обговорення Плану України в рамках програми Ukraine Facility
13.10.2023 | 17:33 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

У четвер, 12 жовтня, заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексій Соболев провів зустріч з представниками громадських організацій та експертним середовищем в процесі підготовки Плану України в рамках програми Ukraine Facility Європейського Союзу. Подія відбулась за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” та Київської школи економіки.

У ході події Олексій Соболев обговорив пропозиції представників громадянського суспільства щодо реформ та політик для включення у роботу за Планом України.

“Ми отримали та проаналізували понад 120 різних коментарів від представників громадського сектору стосовно політик й реформ, які ми пропонуємо у Плані України. Багато з них Уряд вже врахував у розробці цього документу, зокрема щодо Зеленого курсу ЄС, розвитку людського капіталу та реформи державного сектору економіки. Окремі коментарі, що стосуються низки напрямків, ми врахуємо у процесі підготовки фінальної версії Плану. Ми вдячні представникам експертного середовища за якісну роботу та сподіваємося на їхню подальшу участь в процесі підготовки цього стратегічного документа”, — зазначив Олексій Соболев.

Наразі над розробкою Плану України працюють представники Уряду, зокрема в межах Міжвідомчої робочої групи на чолі з Першим віцепрем’єр-міністром — Міністром економіки України Юлією Свириденко, а також  експерти й представники аналітичних центрів та бізнесу.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2