Міністерство економіки України

єРобота: На Львівщині підприємець за грантові кошти модернізував виробництво

єРобота: На Львівщині підприємець за грантові кошти модернізував виробництво

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Василь Здирко – ветеран та підприємець, власник компанії GRIM PRINT у м. Стрий, яка займається створенням мерчу й корпоративного одягу.

Василь вирішив захищати Батьківщину у 2014 році після подій на Майдані. Він прослужив до 2016 року, проте наслідки поранення не дозволили ефективно виконувати бойові завдання, тому він прийняв рішення повернутися до цивільного життя.

Після повернення додому він двічі їздив за кордон, щоб заробити стартовий капітал для своєї справи.

«Товариш, з яким я служив, мав швейний бізнес і ми почали працювати в цьому напрямку. Отримали велике замовлення на спецодяг, але потрібно було також друкувати логотипи на цьому одязі. Я не уявляв, як це робити. Не все вийшло одразу, але з часом набрався досвіду, поступово розібрався в обладнанні й зрозумів, що ця робота цікава й потрібна в нашому місті та по всій Україні», - розповідає Василь.

Зараз Василь займається брендуванням корпоративного одягу, виготовляє худі, світшоти та сувеніри на замовлення.

На грантові кошти підприємець придбав спеціальний принтер із технологією друку DFT, який є єдиним у місті Стрий і дозволяє виконувати замовлення у більшій кількості та з високою швидкістю.

Завдяки гранту команда GRIM PRINT змогла найняти ще одного співробітника, який активно допомагає Василю разом з його дружиною обробляти замовлення. З початком повномасштабного вторгнення Василь часто допомагає побратимам на добровольчих основах, тому нові працівники були дуже потрібні.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json