Міністерство економіки України

Підтримка українського виробника: Уряд спростив імпорт деяких товарів для виготовлення спецтранспорту

Уряд дозволив ввезення у митному режимі переробки на митній території України деяких видів товарів для подальшого виготовлення спецтранспорту на українських підприємствах.

Зокрема, йдеться про виготовлення транспортних засобів спеціального призначення для використання на території України підрозділами Національної поліції, медиками, ДСНС, правоохоронними органами та військовими формуваннями. Також передбачається подальший експорт такого спецтранспорту до країн ЄС. Рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 4 червня.

«Підтримка українського виробника, зокрема, через спрощення імпорту товарів для подальшої переробки і виготовлення продукції з доданою вартістю – у пріоритеті Уряду. Адже додана вартість з можливістю подальшого експорту такої продукції на ринки ЄС – це умова зміцнення національної економіки. На сьогоднішньому засіданні Уряд скасував мита для групи товарів, які йтимуть на виробництво спецтранспорту для підтримки роботи національних служб спеціального призначення. Розвиток промисловості, переробки та збільшення виробництва саме української продукції – це те, над чим працює Уряд в рамках політики «Зроблено в Україні» спільно з бізнесом та міжнародними партнерами. Сильна економіки є запорукою нашої обороноздатності», - прокоментував заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка.

Відтак, Уряд виключив із Переліків транспортні засоби товарних позицій 8703, 8704 згідно із УКТ ЗЕД та кузови для моторних транспортних засобів, що класифікуються за кодом 8707 10 90 90 згідно із УКТ ЗЕД.

Крім того, рішення Уряду сприятиме збільшенню обсягів виробництва транспортних засобів на існуючих потужностях вітчизняних підприємств, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json