Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
234
Нові можливості для українських експортерів на ринку США
28.03.2016 | 16:34 | Прес-служба Мінекономрозвитку

28 березня 2016 року у Києві відбувся черговий семінар на тему: "Нові можливості для українських експортерів на ринку США".

"Допомога бізнесу у пошуку нових ринків збуту та інформування про наявні можливості на існуючих ринках - одне з ключових завдань, яке стоїть на порядку денному діяльності Мінекономрозвитку", – зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України  Наталія Микольська.

У семінарі брали участь представники бізнесу, галузевих асоціацій, регіональних торгово-промислових палат.

Під час семінару були розглянуті питання можливості безмитного ввезення українських товарів до США в рамках Генералізованої системи преференцій. Україна має значний потенціал для збільшення поставок товарів  до США в рамках зазначеної програми та наразі неповною мірою використовує всі її переваги та потенційні можливості.

Детальна інформація про Генералізовану систему преференцій США.

Крім того, були розглянуті питання державних закупівель в США. 16 березня 2016 року Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Угоди СОТ про державні закупівлі. Для українських компаній приєднання України до зазначеної Угоди означає відкриття доступу до глобального ринку держзакупівель, який оцінюється в 1,7 трлн. дол., що більш ніж у 40 разів перевищує об’єм українського експорту в 2015 році. Одним з таких ринків є Сполучені Штати Америки.

Семінар був організований Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Програмою розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP).

Матеріали семінару:

Презентація "Розширення експорту України з використанням можливостей програми Генеральної системи преференцій", Еймі Ларсен, директор з питань Генералізованої системи преференцій США Офісу торгового представника США

Презентація "Можливості доступу іноземних компаній до ринку державних закупівель США", Лорі Келлехер, експерт Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США CLDP 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json