Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інна Мєтєлєва
Інна Мєтєлєва обговорила спільно з профільними експертами розвиток органічного виробництва
31.10.2019 | 09:37 | Прес-служба Мінекономіки

29 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва зустрілася з галузевими громадськими організаціями, органами сертифікації, представниками проектів міжнародної технічної допомоги для напрацювання пропозицій до розвитку органічного виробництва. 

«Як відомо, 2 серпня вступив в дію закон, який встановлює вимоги до виробництва органічної продукції за галузями, її обіг, маркування та реалізацію, а також механізм сертифікації органічного виробництва. А 23 жовтня Уряд схвалив один з ключових підзаконних актів, а саме детальні правила органічного виробництва та обігу органічної продукції як наступний крок для запровадження органічного виробництва та реалізації норм прийнятого закону», - повідомила Інна Мєтєлєва.

У ході дискусії учасники наради обговорили подальшу співпрацю з міністерством в органічному секторі, напрацювання законодавчих змін, секторальних ініціатив, сертифікації, доступу до органічних продуктів харчування українських та іноземних споживачів, зняття статусу в переліку ризикованих країн, обмеження залізничних перевезень, тощо.

Наприкінці зустрічі заступниця Міністра запевнила всіх учасників органічного ринку в подальшій співпраці в новосформованих робочих групах при Мінекономіки та додала, що експертна група продовжить свою роботу на регулярних засадах.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json