Міністерство економіки України

Опитування бізнесу щодо викликів механізму вуглецевого коригування імпорту ЄС (CBAM)

Міністерство економіки України спільно із Офісом зеленого переходу запрошує представників українського бізнесу заповнити короткий опитувальний лист щодо ключових викликів та проблемних питань, пов'язаних із виконанням вимог перехідної фази механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM, Carbon Border Adjustment Mechanism).

Відповіді будуть використані для підготовки онлайн-воркшопу "Звітність в рамках механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM): виклики та труднощі для українських експортерів" із представниками Генерального директорату з питань оподаткування та митного союзу (TAXUD) Європейської Комісії щодо CBAM, а також планування подальшої діяльності щодо розбудови спроможності в частині вимог Механізму.

Онлайн-семінар відбудеться 30 травня 2024 року о 10:30. Додаткова інформація щодо участі у вебінарі буде поширена пізніше.

Заповнити анкету: https://forms.gle/m7cy8qSCH7jRyPWH7

Довідково:

Механізм вуглецевого коригування імпорту (СВАМ) – це інструмент політики ЄС, який встановлює ціну на викиди вуглецю при виробництві окремих товарів, які імпортуються до ЄС. Перехідна фаза механізму вуглецевого імпорту, яка, зокрема, передбачає оцінку викидів та подання звітності, розпочалася у 2023 році, а повноцінне функціонування із необхідністю здійснення платежів розпочнеться у 2026 році.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json