Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Комітет з призначень обрав кандидата на посаду керівника «Укрпошти»
08.04.2016 | 12:27 | Прес-служба Мінекономрозвитку

На своєму засіданні 7 квітня 2016 року члени Комітету з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку визначили кандидата на посаду керівника УДППЗ «Укрпошта» і рекомендуватимуть КМУ призначити на цю посаду Ігора Смілянського. Члени Комітету розглянули презентації та пропозиції щодо розвитку підприємства від 4 претендентів, які пройшли перший етап конкурсу, а саме: Харро Ван Граафейланда, Мажейка Гінтаутаса, Олександра Перцовського та Ігора Смілянського (з презентаціями фіналістів можна ознайомитись тут)

Ігор Смілянський має професійний досвід понад 17 років у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу, в т.ч. у провідних глобальних консалтингових компаніях. Наразі працює в Нью Йорку (США), має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown  University та ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Конкурс на посаду керівника УДППЗ «Укрпошта» був оголошений 19 лютого 2016 року. В конкурсі взяли участь 48 претендентів. Відбір проходив у 2 етапи відповідно до порядку, визначеного постановою КМУ від 03.09.2008 № 777. На першому етапі комісія при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств заслухала 48 конкурсних пропозицій та подала до Комітету з призначення 4 кандидатури, які були визнані комісією найкращими. Засідання комісії відбулися 29 і 30 березня та 4 і 5 квітня 2016 року. На другому етапі кандидатури претендентів оцінювали члени Комітету з призначень.

Про УДППЗ «Укрпошта»

УДППЗ “Укрпошта” підпорядковується Міністерству інфраструктури України та входить до ТОП-100 найбільших держпідприємств України. «Укрпошта» є національним оператором поштового зв’язку України, що перебуває у повній державній власності. Підприємство має 29 філій (у тому числі 25 обласних дирекцій) і понад 11 800 поштових відділень по всій країні, що на сьогодні є найбільшою мережею в Україні. «Укрпошта» має понад 77 тис. співробітників і щороку здійснює обробку та доставку споживачам понад 240 млн поштових відправлень, 16 млн посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 млн  переказів, і доставляє понад 83 млн пенсій. За 9 місяців 2015 р. чистий прибуток зріс у 2,5 рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 30 млн грн.

Про конкурси на посади керівників особливо важливих держпідприємств

З 2016 року згідно з новою редакцією постанови КМУ від 03.09.2008 № 777 відповідальність за проведення конкурсів на посади керівників усіх особливо важливих держпідприємств передано від лінійних міністерств до Мінекономрозвитку. Відбір проходить у 2 етапи. На першому етапі претендентів оцінює комісія при Комітеті з призначень, яка відбирає від 2 до 5 фіналістів. На другому етапі Комітет з призначень вибирає з-поміж фіналістів найбільш кваліфікованого претендента і рекомендує КМУ його призначення. Детальну інформацію про конкурси можна отримати тут.

Комітет з призначень складається з п’яти міністрів та п’яти незалежних експертів. Детальніше про склад Комітету з призначень можна дізнатися тут.

У 2015 році завдяки роботі Комітету з призначень, було визначено керівників для 8 державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Наразі тривають конкурси на посади керівників: ПАТ "Укрзалізниця", ДП "Укрспирт", ПАТ "Центренерго", ДП НЕК "Укренерго", ДП "Завод "Електроважмаш".

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json