Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
DFC розширила інструменти страхування від воєнних ризиків та оголосила про нові угоди 
13.06.2024 | 12:59 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) оголосила про створення інструменту, який дозволить надавати страхування від DFC не лише для інвесторів на залучення інвестицій, але і для малого і середнього бізнесу, через перестрахування українських страхових компаній. Розмір фінансування виділений для цього інструменту — $50 млн. 

Про це йшлося під час зустрічі в Першої віцепремʼєр-міністерки - Міністерки економіки України Юлії Свириденко та виконавчого директора Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) Скотта Нейтана. 

Крім того, за словами Скотта Нейтана, DFC  оголосила про новий пакет фінансування, який включає операції зі страхування політичних ризиків для українських компаній, які працюють в агросекторі та виробництві на понад $300 млн.

“Розширення інструментів страхування від воєнних ризиків - важливий вклад у те, аби іноземні інвестиції заходили на український ринок й українські бізнеси інвестували вдома, не чекаючи завершення війни. Під час URC партнери із DFC оголосили про страхування двох нових компаній — виробника та компанії із агросектору. Для нас це дуже важливий крок для підтримки виробників, а відповідно, розвитку економіки”, – повідомила Юлія Свириденко. 

Загалом, сума операцій DFC в Україні з моменту повномасштабного вторгнення росії склала $848 доларів США.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2