Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Міжвідомча комісія під головуванням Степана Кубіва заслухала інформацію Держстату про стан підготовки до Всеукраїнського перепису населення
27.11.2018 | 17:50 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні 27 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення під головуванням Степана Кубіва, Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Під час засідання Комісія розглянула питання щодо розробки Концепції технології оброблення даних Всеукраїнського перепису населення та проектно-технологічної документації на створення автоматизованої системи збирання та оброблення переписних даних.

“Запланований Всеукраїнський перепис населення слід проводити з використанням сучасних технологій збору і обробки даних. Завдяки використанню сучасного обладнання - ноутбуків, планшетів, засобів електронної ідентифікації та цифрових інструментів, можна спростити і пришвидшити збір інформації та її подальше опрацювання. Тому прошу усіх належно підготуватися, щоб до таких процедур було готове і програмне забезпечення і фахівці, а також забезпечити дотримання найвищого рівня захисту даних, включаючи криптографічний.” - підкреслив Степан Кубів.

Концепція та проектно-технічна документація передбачає основні засади проведення майбутнього перепису, а також технології оброблення отриманих даних. Зокрема йдеться про базові вимоги, критерії та обмеження до програмно-апаратного комплексу автоматизованої системи для збору та оброблення даних Всеукраїнського перепису населення.

Це дозволить підготувати необхідні людські, фінансові та матеріальні ресурси для створення, експлуатації, впровадження та подальшого технічного супроводу в апараті Держстату та його територіальних органах.

Довідково: 18 липня 2018 року за ініціативи Мінекономрозвитку Уряд ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення України у 2019 році, який є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік. Під час проведення пробного перепису населення будуть апробовані технології, інструменти та методи проведення перепису населення, у тому числі проведене тестування використання планшетів та ноутбуків для спрощення процесу збору та обробки отриманих даних.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2