Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Чиновника Держрезерву затримано на спробі надання неправомірної вигоди Голові Агентства
03.02.2020 | 10:10 | Прес-служба Мінекономіки.

У п’ятницю, 31 січня 2020 року, одного із високопосадовців Держрезерву України викрито співробітниками Національного антикорупційного бюро України при спробі надання неправомірної вигоди голові Державного агентства резерву України Ярославу Погорілому.

Держрезерв забезпечує формування та реалізацію політики у сфері державного резерву, а також відповідає за його управління. Державне агентство резерву України формує, розміщує, зберігає та освіжує (поновлює) запаси державного резерву. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спрямовує та координує діяльність агентства. 

“Працювати за законом - ось такий сигнал має бути отриманий. Я вдячна голові Держрезерву за позицію та правоохоронним органам за проведену операцію”, - прокоментувала заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

За словами голови Держрезерву Ярослава Погорілого, чиновник намагався у такий спосіб домовитися про збереженням посад за керівниками низки державних організацій, що належать до сфери управління Державного агентства резерву України.

“Дякую правоохоронним органам, адже успішне проведення операції стало можливим завдяки їх оперативному реагуванню та зкоординованим спільним діям Держрезерва та правоохоронців”, ­– зазначив Ярослав Погорілий. 

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення інших випадків протиправної діяльності начальника управління Держезерву та керівників підприємств, що входять до сфери управління Держрезерву.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2