Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Степан Кубів провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром Італії Луїджі Ді Майо
13.06.2019 | 12:09 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 13 червня Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку, праці та соціальної політики Італійської Республіки Луїджі Ді Майо.

Під час розмови Степан Кубів підкреслив незмінність курсу на європейську інтеграцію України, поглиблення торговельно-економічної взаємодії з країнами ЄС, зокрема Італією.

“Понад 14 тисяч українських компаній експортують свою продукцію до Європейського Союзу. Це також створює додаткові інструменти для багатосторонньої взаємодії, наприклад завдяки можливостям Конвенції Пан-Євро-Мед або кооперації у рамках ініціативи Китаю – «Один пояс, один шлях». У цьому та інших проектах Україна та Італія мають великі логістичні та торговельні можливості та перспективи», - підкреслив Степан Кубів.

Під час зустрічі Степан Кубів також підкреслив стратегічний характер партнерства України та Італії, та наголосив на подальших перспективах  розвитку двосторонньої співпраці, зокрема через можливості Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

“Італія – стратегічно важливий торговельний партнер для України. Торік, товарообіг між нашими країнами склав 4,47 млрд доларів США та зріс майже на 14% порівняно з 2017 роком. Оскільки бізнес України та Італії демонструє взаємний інтерес, то слід посилювати можливості співпраці у сфері відновлювальної енергетики, сільськогосподарському машинобудуванні, переробній промисловості, а також розвитку цифрової економіки, інновацій,  IT технологій. Цьому сприятиме оновлення угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Італією”- підкреслив Степан Кубів.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2