Україна переймає досвід Туреччини у реалізації проектів державно-приватного партнерства

19 вересня розпочався офіційний візит урядової делегації на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком до Туреччини. Делегація візьме участь у тренінгу з ефективної реалізації проектів державно-приватного партнерства (ДПП) на основі турецького досвіду.

Оцінюючи перспективи співпраці України та Туреччини, Михайло Тітарчук відзначив: “Туреччина вже багато років є лідером з реалізації проектів державно-приватного партнерства. Усього країна впровадила близько 200 масштабних проектів загальною вартістю $120 млрд у медицині, енергетиці, будівництві доріг, тунелів, аеропортів та морських портів. Для нас це безцінний досвід, який не просто вражає - він спонукає до подальшої роботи із ефективної організації системи державно-приватного партнерства в нашій країні.”

Тренінг організований у рамках роботи Турецько-української робочої комісії з питань державно-приватного партнерства. Його програма передбачає опанування досвіду турецької сторони із управління проектами ДПП через аналіз практичних кейсів у сферах транспортної інфраструктури та охорони здоров'я, лекції та семінари із відбору проектів, організаційної роботи та структури прийняття рішень у великих проектах, управління циклами проектів ДПП, планування бюджетів, тощо.

У рамках офіційного візиту українська делегація зустрінеться з представниками Уряду та бізнесу Туреччини, а також ознайомиться із найбільшими проектами, реалізованими за допомогою ДПП, наприклад новий аеропорт у м. Стамбул, Євразійський тунель та інші.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json