Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна інтенсифікує співпрацю у сфері туризму з Ізраїлем, Індією та Румунією
13.02.2017 | 12:19 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

7 та 8 лютого заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук взяв участь у Щорічній міжнародній середземноморській туристичній виставці, що проходила у Тель-Авіві, Ізраїль.

На виставці був представлений український стенд, що презентував туристичні можливості Києва та Львова. “Такі виставки - можливість України заявити про себе, зламати стереотипні асоціації про війну та Чорнобиль. Ми будемо інтенсивно працювати над створення якомога більш різностороннього українського стенду. Недоречно створювати одну-єдину концепцію просування туристичної України для інших народів, адже різні країни цікавляться різними аспектами. Китайці, наприклад, захоплюються космосом і промисловим туризмом, тоді як європейці полюбляють історію та музеї. Найближчим часом збираємося залучити до розробки стенду місто Одесу та інші міста України”, - розповів Михайло Тітарчук.

Під час виставки Михайло Тітарчук зустрівся Міністром туризму Ізраїлю з Ярівом Левіним. Ізраїль - це країна, де проживає 8 млн людей і високий рівень доходу: ВВП на душу населення становить близько $35 тис/рік. Саме тому співпраця з Ізраїлем у сфері туризму є дуже перспективною для України. Протягом 9 місяців 2016 року до України в’їхали 164,8 тис. туристів з Ізраїлю, що на 38,3% більше, ніж за такий самий період 2015 року. За цей самий період до Ізраїлю подорожували 109,8 тис. українських туристів, що на 13,4 % більше, ніж минулого року. Під час зустрічі Михайло Тітарчук відмітив важливість історичних зв’язків між країнами у веденні бізнесу, в тому числі туристичного. Україна та Ізраїль домовилися провести Міжурядову комісію щодо розвитку туризму.

Михайло Тітарчук також зустрівся з президентом Асоціації туристичних агентів Індії (The Travel Agents Association of India - TAAI) Сунілом Кумаром. Останній відзначив, що близько 20 мільйонів індійців щороку подорожують і частина з них має бажання приїздити до України, однак вони не завжди можуть знайти достатньо інформації з української сторони. Михайло Тітарчук пообіцяв посилити кооперацію між країнами у цьому плані і продовжити роботу щодо просування України в Індії.

Третя зустріч Михайла Тітарчук відбулася з Державним секретарем Міністерства туризму Румунії Крістіною Тартеата. Оскільки Україна та Румунія мають спільний кордон, популяризація взаємного туризму - логічний крок, однак на заваді цьому стає відсутність пропускного пункту між країнами. Михайло Тітарчук та Крістіна Тартаета визначили пріоритетом туристичної співпраці України та Румунії будівництво паромної переправи Орловка-Ісакча через річку Дунай.

Під час виставки Михайло Тітарчук також запросив туристичні компанії до участі у Міжнародній туристичній виставці «Україна: подорожі та туризм UITT» (березень 2017 року, м. Київ) та Міжнародному туристичному салоні «Україна UITM» (жовтень 2017 року, м. Київ).

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2