Міністерство економіки України

Розвиток економіки України потребує зміцнення людського капіталу

IMG_9273.JPG

Близько 50% нинішніх робочих місць не будуть існувати вже через 20 років. Таку впевненість висловив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час відкритої панельної дискусії «Значення людського капіталу для забезпечення сталого економічного розвитку України».

«Я впевнений, що близько 50% нинішніх робочих місць не будуть існувати вже через 20 років. Це стосується практично всіх нас, всіх наших посад, всієї країни. Це 21 століття. Тому найважливіші питання цієї панельної дискусії: яким повинен бути людський капітал і що мені, як Міністру, робити у цій сфері», - сказав Павло Шеремета.

На заході було наголошено: в умовах глобальних тенденцій переходу до постіндустріального суспільства відбувається посилення ролі людського капіталу, що вимагає переосмислити шляхи забезпечення сталого розвитку економіки України. У цьому контексті зміцнення людського капіталу - одне з першочергових завдань, яке здатне  забезпечити зміни у якості економічного зростання в Україні.

За результатами панельної дискусії будуть вироблені рекомендації щодо підходів до посилення людського капіталу України, започатковано конкурс наукових робіт з цієї теми та ініційована інформаційна кампанія, щоб привернути увагу суспільства до актуальності порушених питань.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json