Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Ігор Петрашко обговорив актуальні питання з представниками Європейської Бізнес Асоціації
11.03.2021 | 16:20 | Прес-служба Мінекономіки.

Сьогодні,  11 березня, у онлайн-форматі відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. 

Під час півторагодинного заходу учасники  мали можливість дізнатись про кроки та плани Міністерства щодо стимулювання економічного розвитку та розширення доступу бізнесу до фінансових ресурсів, а також отримати відповіді на конкретні запитання. 

«Ми акцентуємо увагу на підвищенні доступності до фінансових ресурсів для малого і середнього бізнесу. Будемо розширювати вже діючі програми, такі як «Доступні кредити 5-7-9%», а також запроваджувати нові. Окрім того, зі ре-стартом роботи Експортно-кредитного агентства  українські підприємства отримають більші можливості для успішної конкуренції на світових ринках», - зазначив Ігор Петрашко.

В ході зустрічі було обговорено низку актуальних питань, які на даний час хвилюють бізнес-спільноту. Зокрема, щодо дерегуляції та гармонізації вітчизняного законодавства з законодавством ЄС, питань міжнародної торгівлі, експорту/імпорту окремих груп товарів, зокрема деревини, питання проведення антидемпінгових розслідувань. Окрім того, обговорили ситуацію на ринку молочної продукції, зниження до 14% ПДВ  для аграріїв та державну підтримку сільгоспвиробників. 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2