Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Перше засідання Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі відбудеться в Києві
11.04.2016 | 10:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

У Києві заплановано проведення першого засідання Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі. Даним кроком буде запроваджено в дію інституційний механізм зони вільної торгівлі між Сторонами.

У ході засідання, яке відбудеться 12-13 квітня, обговорюватимуть спектр питань двостороннього порядку денного Україна – ЄС у торговельній сфері: взаємодію Сторін у торговельній сфері, імплементацію Розділу IV Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розвиток відносин України та ЄС з їхніми торговельними партнерами.

Створення та функціонування Торгового комітету передбачене положеннями Угоди про асоціацію (Стаття 465 (4)). До повноважень Комітету належить розгляд питань двосторонньої торгівлі між Сторонами, а також питань імплементації та функціонування зони вільної торгівлі з ЄС.

Загальна структура Торгового комітету також передбачає функціонування чотирьох спеціальних підкомітетів: з санітарних та фітосанітарних заходів, митних питань та сприяння торгівлі, географічних зазначень, торгівлі та сталого розвитку.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2