• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN) Хімічна безпека та управління хімічною продукцією
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук

Промисловий патріотизм - це частина економічної та воєнної безпеки країни - Юлія Свириденко

13.07.2023 | 14:50
 Промисловий патріотизм - це частина економічної та воєнної безпеки країни - Юлія Свириденко

Підтримка національного виробника є питанням забезпечення економічної стабільності та воєнної безпеки країни. “Купуй вироблене в Україні” має бути не гаслом, а практикою. Про це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко під час наради з представниками підприємств енергосектору, виробниками енергообладнання та машинобудування. 

“Підтримка вітчизняного бізнесу є пріоритетом для Уряду. Український бізнес забезпечує макроекономічну стабільність і нашу армію. Половина бюджетних видатків країни фінансується завдяки роботі вітчизняних підприємств, які сплачують податки. І ми маємо їх підтримувати та стимулювати їх розвиток. Українські компанії та українські споживачі, купуючи продукцію вітчизняного виробництва, інвестують в зростання національного бізнесу та його конкурентоспроможності. Заклик “Купуй вироблене в Україні” повинен бути не гаслом, а практикою”, - зазначила Юлія Свириденко.

Вона наголосила: замовлення від держпідприємств повинні максимально отримувати вітчизняні виробники, особливо зараз, під час війни. Та закликала великих державних замовників заздалегідь оприлюднювати плани закупівель, щоб бізнес мав можливість підготуватись та запропонувати свою продукцію для повного задоволення їх потреб. 

За словами Юлії Свириденко, Мінекономіки зі свого боку також готове підтримувати вітчизняний бізнес, зокрема, через надання йому доступу до фінансових ресурсів, спрощення регуляторного середовища. Зокрема, наразі міністерство готує зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9%”, модернізуючи її під потреби переробних підприємств, які зможуть отримувати більше кредитних коштів на довший термін.

 

Теги:
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. М.Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json