Мінекономіки взяло участь у засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України

Сьогодні, 15 грудня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді взяла участь у другому засіданні оновленої Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.

Під час засідання заступниця представила доповідь щодо створення національної системи переходу на стандарти НАТО. Так, Світлана Панаіотіді розповіла про проблемні моменти, а також рекомендації для підвищення ефективності системи технічного регулювання та впровадження стандартів НАТО в оборонній індустрії, які були опрацьовані у рамках проведення Огляду оборонно-промислового комплексу України.

«На фоні достатньо великої кількості прийнятих стандартів, оборонна промисловість знаходиться на початковому етапі їх впровадження. Результати Огляду ОПК дозволили нам визначити об’єктивну ситуацію у зазначеній сфері, окреслити проблематику та сформувати відповідні рекомендації. Я переконана, що рекомендації забезпечать упорядкованість в роботі щодо створення національної системи переходу на стандарти НАТО» – зауважила заступниця Міністра Світлана Панаіотіді за результатами засідання Комісії.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json