Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Україна бере участь у 82-му Ізмірському міжнародному ярмарку
04.09.2013 | 18:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

29 серпня 2013 року відбулося офіційне відкриття національної експозиції України на 82-му Ізмірському міжнародному ярмарку, який проходитиме в м. Ізмір (Турецька Республіка) з 29 серпня по 8 вересня 2013 року.

У рамках роботи експозиції було представлено економічний та інвестиційний потенціал України у металургійній, машино- та приладобудівній галузях, агропромисловому комплексі, а також були презентовані розробки провідних наукових інститутів Національної академії наук України.

Свої економічні та інвестиційні можливості регіональними стендами також представили Автономна Республіка Крим, Хмельницька та Львівська області.

«Участь України в 82-му Ізмірському міжнародному ярмарку забезпечить представлення галузевих досягнень народного господарства, інвестиційних проектів, нових торгових марок, створення умов для інформаційного обміну та пошуку партнерів, а також сприяння просуванню конкурентоспроможної продукції», - підкреслюють у відділі комунікативних заходів та виставково-ярмаркової діяльності Мінекономрозвитку.

Під час роботи національної експозиції України на Ізмірському ярмарку особливу увагу відвідувачів привернули дослідження та розробки Інституту технічної теплофізики на тему «Енергоефективні технології для промисловості та муніципальної енергетики», Інституту сцинтиляційних матеріалів на тему «Розробки в галузі сцинтиляційного матеріалознавства та виготовлення детекторів іонізуючого випромінювання та пристроїв на їх основі», Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М. П. Семененка на тему «Нові енерго- та матеріалозберігаючі технології створення залізорудних концентратів з окислених та дисперсних залізних руд», Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка на тему «Сучасні методи та апаратура діагностичних обстежень підземних трубопроводів», а також такі підприємства, як: «ДП «Гіпрококс», Корпорація «Сварог Вест Групп», ТОВ «Южана», ТОВ «МІКРОЛ» та інших вітчизняних підприємств.

В рамках роботи експозиції відбулися ряд ділових заходів, зокрема, українсько-турецький економічний та інвестиційний форум за участю членів офіційної делегації України, регіонів України, Євразійської ділової Ради при Комітеті зовнішньоекономічних зв'язків Туреччини (DEIK), Організації розвитку малих та середніх підприємств Туреччини (KOSGEB), а також представників ділових кіл Туреччини та України.

У ході цих заходів були обговорені актуальні питання щодо розширення українсько-турецького співробітництва в агропромисловому комплексі, металургії, легкій та хімічній промисловості.

«Участь України у ярмарку та ділові заходи, які проводяться українською стороною, не тільки зміцнюють українсько-турецькі відносини у торговельно-економічній та інвестиційній сферах, а також сприяють покращенню міжнародного іміджу України в цілому та демонструють інвестиційну та інноваційну привабливості економіки України», - зазначають експерти Міністерства.

Слід зазначити, що Україна приймає участь в Ізмірському ярмарку з 2002 року (11 років), що високо оцінюється Турецькою стороною для налагодження стратегічного партнерства.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2