Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономрозвитку продовжує роботу над реформою ОПК разом з НАТО
14.06.2017 | 13:27 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 14 червня, відбувся семінар з реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК) України, у якому взяв участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

У березні 2017 року після п’ятирічної перерви відновилися засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань економічної безпеки, на якому були напрацьовані шляхи подальшої співпраці.  Одним з них став сьогоднішній семінар.

“У травні Урядом прийняв Державну програму реформування та розвитку ОПК до 2021 року. Вперше за останні роки Україна має план дій, що поєднав у собі інституційні перетворення і розвиток підприємств. Ми вже реалізували багато ініціатив, включаючи запровадження стратегічного планування, успішні законодавчі ініціативи, працюючу програму імпортозаміщення та істотне удосконалення системи державного експортного контролю. Країни НАТО залишаються для нас орієнтиром у реформі, а розширення взаємовигідної кооперації з НАТО у сфері озброєнь - одним із пріоритетів”, - зазначив Юрій Бровченко у своєму виступі.  

Семінар організували Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство оборони України, Державний концерн “Укроборонпром” та представництво НАТО в Україні.

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2