Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Машинобудування має великий експортний потенціал – Павло Шеремета
20.06.2014 | 16:19 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зустрівся з представниками Німецької консультативної групи на чолі з Рікардо Джуччі. Сторони обговорили ситуацію, пов’язану зі зменшенням експорту українських товарів до Російської Федерації.

Павло Шеремета зазначив, що консультація щодо переорієнтації українського виробництва була б дуже корисною. Він додав, що багато українських виробників мають наміри виходити на європейські ринки, а деякі з них мають для цього значний потенціал.

«Я часто відвідую регіони, спілкуюсь з виробниками на заході й сході, на півночі й півдні і бачу, що наші виробники прагнуть опанувати європейські ринки. Наприклад, машинобудування дійсно дуже важлива для української економіки галузь і ми вважаємо, що вона має великий експортний потенціал, і за умови переорієнтації, її продукція може поставлятися до країн Євросоюзу у значно більшому обсязі», - підкреслив Міністр.

Рікардо Джуччі наголосив, незважаючи на те, що об’єми експорту українських товарів до Росії досить великі, вони не такі значні, якщо порівнювати з іншими країнами.

Представник Німецької консультативної групи підсумував, що українським підприємцям варто розвивати галузі, завдяки яким можна було б компенсувати втрати від зниження експорту до Росії. В цьому контексті він відзначив великий потенціал IT-галузі та сфери високих технологій.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2