Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Prozorro.Продажі став одним із кращих антикорупційних стартапів світу
13.06.2017 | 17:41 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 13 червня, в місті Хайдерабад (Індія) проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна ProZorro.Продажі переміг у демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge.  

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов привітав команду Prozorro.Продажі: “Це величезний успіх Олексія Соболєва та його команди. Сподіваюсь, дуже скоро Prozorro.Продажі перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме усе державне майно”.

Керівник проекту ProZorro.Продажі Олексій Соболев: “Ми перемогли у одному із шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та  Кенії. У фіналі із 103 учасників вийшло 6 переможців. Кожен з яких отримає підтримку СІТІ у запровадженні проекту по всьому світу. Завтра я зустрічаюсь із міністром індійського штату Телінгана населенням 30 млн чоловік, він дуже зацікавився нашою системою. Також проект ProZorro.Продажі досить активно обговорюють на предмет запровадження й інші учасники”.

Перемога ProZorro.Продажі у CitiT4IChallenge – є черговим доказом того, що в Україні створено справді відкриту та транспарентну систему, аналогів якої у світі не існує. Ця перемога є особливо цінною, зважаючи на те, що конкурс є змаганням саме серед антикорупційних стартапів.

«Для Фонду гарантування, який відповідає за ліквідацію майже 90 банків та реалізацію майна, що перебуває у них на балансі, – створення чесної та справедливої системи продажу активів було завданням номер один. І його вдалося реалізувати завдяки співпраці із проектною командою ProZorro. Це був непростий, але амбітний проект. Для нас важливо, що Фонд гарантування став першою державною структурою, яка ініціювала створення системи продажу активів, що на міжнародному рівні отримала антикорупційну відзнаку», – сказав директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.

Із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу було відібрано 103 проекти. Найбільша кількість проектних рішень було запропоновано від Сполучених Штатів Америки (24), Індії (18), Великобританії (14). Від України - 1.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2