17.06.2024      Міністерство економіки України -> Консультації з питань публічних закупівель
Міністерство економіки України

Консультації з питань публічних закупівель

Запит від Мелітопольська районна рада
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: додаток до річного плану
Суть питання: Бюджетна установа не проводить публічних закупівель, не планує закупівель вартістю вище, ніж встановлено ст.2 Закону №922.
Тендерний комітет не створювався, уповноважена особа не визначалась.
Бюджетна установа не проводить допорогових закупівель у системі Прозоро.
Зобов*язана ли бюджетна установа складати та оприлюднювати додаток до річного плану в 5-денний строк у системі Прозоро?
Відповідь на запит 160/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на Ваше звернення міститься в листі від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою  вартісних меж, встановлених  абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель