13.07.2024      Міністерство економіки України -> Консультації з питань публічних закупівель
Міністерство економіки України

Консультації з питань публічних закупівель

Запит від Обласний комунальний шкірно-венеричний диспансер
Тема: Інше
Тема розширена: Про отримання роз'яснення з приводу ДК 021-2015
Суть питання: Відповідно до листа від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі” зрозуміло, що лікарські засоби визначаються третім знаком ДК 021-2015. ЗУ «Про лікарські засоби» визначений вичерпний перелік, що слід відносити до лікарських засобів. Виходячи з вищенаведеного, все, що не відноситься до переліку передбаченим ЗУ «Про лікарські засоби» слід визначати четвертим знаком ДК 021-2015.

Для прикладу: Закуплено фармацевтичної продукції (лікарські засоби для лікування) за знаком 33600000-6 на суму 40000 грн. Є потреба закупки фармацевтичних виробів за знаком
33680000-0 (гумові покриття, що не є лікарськими засобами), на суму 190000 грн.

Прошу роз'яснити: Оскільки знак
33680000-0 належить до знаку 33600000-6, стає незрозумілим, у вищенаведеній ситуації потрібно проводити відкриті торги, чи допорогову закупівлю? Чи буде сумуватись вартість цих закупівель?
Відповідь на запит 525/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 "Щодо порядку визначення предмета закупівлі", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb та від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі