03.12.2022      Міністерство економіки України -> Консультації з питань публічних закупівель
Міністерство економіки України

Консультації з питань публічних закупівель

Запит від Управління капітального будівництва ЖМР
Тема: Інше
Суть питання: Необхідно провести закупівлю. Є два джерела фінансування передбачені у двох різних установах на один об'єкт. Одна установа делегує повноваження щодо проведення закупівлі на даний об'єкт і є платником по цій закупівлі в частині свого джерела фінансування. Чи може замовник провести відкриті торги та передбачити укладення тристороннього договору, а саме дві сторони-платники "Генеральний замовник" та "Замовник (Сторона1, Сторона2), кожен в частині своїх коштів, та відповідно до проведеної закупівлі один підрядник.
Відповідь на запит 477/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі − Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що подібне за змістом питання було розглянуто в запиті 326/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=559cd1d0-770d-4f02-833f-728b9eba34c4&lang=uk-UA

Крім того, Закон не передбачає можливості делегування замовником повноважень щодо організації та проведення процедур закупівель іншому замовнику за винятком випадку організації та проведення процедур закупівель та закупівель за рамковими угодами централізованими закупівельними організаціями в інтересах замовників згідно з пунктом 36 частини першої статті 1 Закону. При цьому особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1216.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю Сфера застосування Закону