14.06.2024      Міністерство економіки України -> Консультації з питань публічних закупівель
Міністерство економіки України

Консультації з питань публічних закупівель

Запит від Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Оприлюднення інформації закупівлі товарів, послуг за рахунок благодійних внесків.
Суть питання: Чи необхідно Комунальному некомерційному медичному підприємству "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька"опубліковувати закупівлі товарів, послуг за рахунок благодійних внесків, які є незапланованими.
Відповідь на запит 749/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель",  розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 "Щодо планування закупівель" та від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону",  розміщеним на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю