15.07.2024      Міністерство економіки України -> Консультації з питань публічних закупівель
Міністерство економіки України

Консультації з питань публічних закупівель

Запит від Тарутинська селищна рада Болградського району Одеської області
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: В 2021 році розпорядженням селищного голови спеціаліста І категорії юридичного відділу було визначено уповноважеою особою з питань проведення закупівель/спрощених закупівель. В 2022 року ця особа стає начальником юридичного відділу. Чи потрібно вносити зміни до розпорядження у зв'язку зі зміною посади. Особа пройшла тестування, отримання сертифікат. Прив'язка УО йде до РНОКПП особи, а не до посади. Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь на запит 525/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання містяться в листі від 10.04.2020 №  3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за покликанням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F24218-06%20

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках, у тому числі щодо здійснення виконавчо-розпорядчої діяльності органу місцевого самоврядування в частині трудових відносин згідно із законодавством.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа