Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3821 / 3822
відповідно до п. 5 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" для Замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання дія Закону додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. Чи застосовується дана норма закону до випадків закупівлі електричної енергії та централізованого опалення?
Відповідь
27.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6521 / 6508
Міністерство соціальної політики України (надалі – Міністерство) відповідно до статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) звертається до Уповноваженого органу щодо надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з приводу проведення Міністерством переговорної процедури закупівлі за кодом ДК 016:2010 55.20.1 послуги щодо тимчасового розміщування під час відпусток та інші послуги щодо тимчасового розміщування; (ДК 021:2015 55243000-5 послуги дитячих таборів) - послуги з оздоровлення та відпочинку дітей в ДП “УДЦ “Молода гвардія”. Так, відповідно до п. 2 ст. 1 Закону України „Про державну підтримку та особливості функціонування державних центрів „Артек” і „Молода гвардія” держава викуповує 100% путівок в ДП „УДЦ „Молода гвардія” для дітей пільгових категорій, що є підставою застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п.2 ч.2 статті 35 Закону, а саме відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Головним розпорядником коштів і відповідальним виконавцем за бюджетною програмою КПКВК 2501450 „Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячому оздоровчому таборі ДЦ „Молода Гвардія” є Міністерство соціальної політики України. Вартість одного ліжко-дня перебування дитини у ДП „УДЦ „Молода гвардія” затверджується Міністерством за погодженням з Міністерством фінансів. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах „Артек” і „Молода гвардія”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 № 227 путівки до дитячого центру надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20, 30, 50 відсотків вартості путівки за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел. Батьківська плата за часткову вартість путівки надходить на рахунок Міністерства для їх акумулювання та перерахування ДП „УДЦ „Молода гвардія”. У такому випадку, Міністерство не є розпорядником, одержувачем вказаних коштів. Виходячи із норм Закону, а саме п.9 частини 1 статті 1, де замовники це органи державної влади, які є розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів, Міністерство здійснює закупівлю послуг з оздоровлення та відпочинку лише на обсяг коштів передбачений у Державному бюджеті на відповідний рік. При цьому, договір на закупівлю послуг між Міністерством та ДП “УДЦ “Молода гвардія” може бути укладеним відповідно до затвердженої вартості одного ліжко-дня, яка включає як бюджетні кошти так і батьківську плату. Враховуючи вищевикладене, Міністерство соціальної політики звертається для надання роз’яснення щодо правомірних подальших дій замовника у сфері публічних закупівель, а саме: - Чи повинен замовник при складанні річного плану закупівель враховувати батьківську плату при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі? - Чи має право замовник укласти договір про закупівлю послуг із загальною сумою, що складається з бюджетних коштів та батьківської плати, якщо переговорна процедура закупівлі застосована для придбання путівок лише за кошти Державного бюджету?
Відповідь
27.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4228 / 4176
Добрий день. Підкажіть, згідно ст.28 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо оголошення про проведення процедури оприлюднюється відповідно до ч.4 ст 10, Замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям. Моє запитання полягає в наступному чи перевіряє Замовник до проведення аукціону відсутність підстав визначених ст. 17, іншу інформацію, що вимагається в тендерній документації, та взагалі яку інформацію та довідки має перевіряти замовник на єтапі предкваліфікації учасників.
Відповідь
26.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3835 / 3923
Доброго дня, Підкажіть, будь ласка, на якому ресурсі працює електронний сервіс з прийняття електронних скарг, в порядку ст. 18 Закону. Чи можливо надіслати покрокову інструкцію подання, а радше, реєстрації такої скарги для її правильного відображення та прийняття. Можливо розроблялась презентація, чи методичка з відповідними фото інтерфейсу. Якщо можливо, скиньте, будь ласка, на мейл запитувача. Заздалегідь вдячна та з повагою,
Відповідь
26.12.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4747 / 4592
прошу надати роз'снення чи повинен замовник на будівельні роботи, в складі тендерної документації, надавати весь перелік проектно-кошторисної документації (кошторис в електронному вигляді) яка в ноього є, чи учасник повинен самостійно разробляти кошторис згідно технічного завдання.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2