Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3107 / 3053
придбання керамічних теплопереходів для мікромодулів Пельтьє За даними інституту таку продукцію виготовляє тільки одна організація. Чи правомірно буде застосувати переговорну процедуру закупівлі?
Відповідь
06.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3951 / 3966
Відповідно до частини другої статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник має право внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж сім днів. Просимо надати роз’яснення: чи має право замовник не продовжувати строк для подання тендерних пропозицій якщо в момент внесення змін до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій залишилося більш ніж сім днів або замовник зобов’язаний продовжити строк для подання тендерних пропозицій у будь-якому випадку на кількість днів, яка забезпечить продовження строку від дати, указаної для подання тендерної пропозицій у оголошенні про проведення процедури відкритих торгів, тобто не менше ніж на наступний день?
Відповідь
05.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2638 / 2590
Відповідно до витягу з протоколу засідання тендерного комітету Міністерства оборони України та інформації про учасників, які вчинили порушення з сайту Міністерства оборони України, цінову пропозицію ТОВ «АБІТ-ТЕКС» щодо закупівлі штанів літніх від костюма літнього польового з тканини Тип 4, клас 7 відхилено згідно абзацу 4 пункту 8 частини 1 статті 4 Закону України від 12.05.2016 року № 1356-VІІI «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», не виконав умови (умов) договору щодо якості та/або терміну поставлених товарів. Інформація про учасників, які вчинили порушення розміщено на сайті Міністерства оборони України www.mil.gov.ua в розділі Державні закупівлі. Відповідно до ч.2 ст.4 пункт 8 частини першої цієї статті застосовується щодо учасника протягом 12 місяців з дня вчинення ним відповідного останнього порушення. Рішення замовника про відхилення учасника відбору, який вчинив порушення, зазначені у пункті 8 частини першої цієї статті, оприлюднюється ним у день виявлення порушення на офіційному веб-сайті замовника, де зазначаються: найменування суб’єкта господарювання - учасника відбору, його код ЄДРПОУ, місцезнаходження; вид, дата та кількість порушень; документ, що підтверджує порушення; унікальний номер проведення аукціону в електронній системі закупівель. Згідно ч.3 ст.4 з моменту оприлюднення рішення замовника учасник вважається таким, що вчинив відповідне порушення, передбачене пунктом 8 частини першої цієї статті. Відповідно до п.8 ч.3 ст.4 Замовник відхиляє цінову пропозицію учасника відбору, якщо учасник протягом одного року до дати проведення електронного аукціону вчинив порушення в одного й того самого замовника. Чи можуть інші замовники зазначені у ст.2 ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" використовувати інформацію про учасників, які вчинили порушення у одного і того самого замовника,та рішення про відхилення таких учасників оприлюднені на офіційних веб-сайтах замовників, для відхилення цінових пропозицій таких учасників??? Дякую!!!
Відповідь
05.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3439 / 3404
Чи можна, у разі отримання страхового відшкодування, укласти прямий договір на ремонт автомобіля, якщо по даному коду вже перевищено межі встановлені статтею 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
05.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2613 / 2599
Одноразовий дозволів на міжнародні перевезення у сфері автомобільного транспорту відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та міжнародних договорів України з питань міжнародних автомобільних перевезень є дозвільними документами на які поширюється Закон України «Про адміністративні послуги». Зразок бланка дозволу на в’їзд (ввезення) та рух територією України вантажного транспортного засобу у міжнародному автомобільному сполученні визначений Порядком оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженим наказом Мінінфраструктури від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1075/9674 (далі – Порядок). Пунктом 1.5. цього Порядку передбачено, що бланки дозволів є номерними бланками та не є документами суворої звітності. Абзацом тринадцяти частини третьої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що дія цього Закону не поширюється на випдки, якщо предметом закупівлі є: бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, - паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, марки акцизного податку, що виготовляються підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності, а також товари і послуги, необхідні для їх виготовлення Відповідно до статті 18 Закону України «Про адміністративні послуги» органи виконавчої влади, інші державні органи здійснюють закупівлю бланків для оформлення результатів надання адміністративних послуг (крім власних бланків цих органів) у державних підприємств, що входять до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності. З огляду, на викладене, просимо дати роз’яснення щодо можливості закупівлі бланків одноразових дозволів на міжнародні перевезення у сфері автомобільного транспорту у державних підприємств, що входять до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності чи за процедурою передбаченою Законом України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2