Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2877 / 2860
Була відхилена наша пропозиція по причині, що Довідка, яку надає переможець в строк, що не перевищує 5 днів і видає ГУМВС України з інформацією про те, що службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку (для юридичних осіб) була надана на 6-й день із-за непогоди зі снігом (перекрита траса)- Чи повинен був Замовник врахувати форс мажорні обставини в Україні?
Відповідь
06.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2658 / 2621
Добрий день! За результатами тендеру був підписаний договір підряду на виконання робіт з переможцем тендеру (договірна ціна- динамічна). При виконанні договору виникла ситуація коли закупівельна ціна на будівельні матеріали (щебінь, бетон та інші) збільшилася на 30-50 %, інфляційних коштів закладених в договірній ціні підрядника не вистачає на покриття різниці вартості матеріалів . Для продовження виконання договору і вирішення проблеми з покриттям різниці вартості між закупівельною ціною і ціною закладеної в договорі підряду Замовник і Підрядник дійшли згоди про застосування пп.7 п.4 ст.36 Закону України « Про публічні закупівлі», а саме: внести додатковою угодою до договору підряду порядок зміни договірної ціни: - У разі росту інфляції Підрядник для перерахунку передбачених в договірній ціні коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами надає довідку з Державної служби статистики про коефіцієнт інфляції з моменту підписання договору підряду до моменту перерахунку додаткових витрат або сторони керуються офіційною інформацією Державної служби статистики України щодо індексу інфляції, оприлюдненою (розміщеною) в мережі Інтернет. Перерахунок проводиться до суми невиконаних (неоплачених) робіт, один раз на 6 місяців. Просимо надати консультацію про законність запропонованих дій. Дякую!
Відповідь
05.03.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3415 / 3368
Доброго дня! Чи можна купити шляхом відкритих торгів для потреб закладів освіти товари російсько - італійського виробництва : фірма "Полар" ( холодильне обладнання). Саме цього виробника продукція відповідає вимогам закладів.
Відповідь
05.03.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2053 / 2036
У зв’язку з тим, що відповідь на запит 129/2018 не була корисною та не надала вичерпну відповідь, є необхідність направити Вам запит з більш розгорнутим запитанням. Прошу Вас, надати роз’яснення та рекомендації щодо застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі», з метою їх застосування у роботі під час підготовки та здійснення закупівель. Під час обговорення та реалізації Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон) виникли труднощі щодо тлумачення та застосування норми передбаченою ст. 2 ч.7 «…Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону». Відповідно до ст. 4 Закону чітко визначено, що «Закупівля здійснюється відповідно до річного плану», який оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівлі протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Таким чином, якщо на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівлі оприлюднений затверджений річний план закупівель, у якому визначено конкретний (один) предмет закупівель (товари, послуги), за єдиною цифрою передбаченою національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» та його очікувану вартість складає 21 000 000,00 грн., чи можливо зазначений предмет закупівлі у поточному році розділити на декілька закупівель, але при цьому у кожному разі будуть проведені процедури відкритих торгів, у яких очікувана вартість предмету закупівлі буде дорівнювати або перевищувати відповідні вартісні межі, встановлені в абзаці другому і третьому ч. 1 ст. 2 Закону, але не будуть перевищувати суму еквівалентну 133 тисячам євро для товарів і послуг зазначену у ч. 4 ст. 10 Закону? Більш розгорнути питання міститься у розділі "Вкладення (додаткові матеріали)", прошу Вас приймати саме його за основне питання. Заздалегідь дякую за вичерпну відповідь.
Відповідь
05.03.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2313 / 2183
Чи необхідно оприлюднювати додаткову угоду щодо зміни істотніх умов договору в системі прозоро після укладання угоди за результатами допорогової закупівлі?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2