Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3118 / 3042
Замовник проводив процедуру закупівлі обладнання шляхом оголошення відкритих торгів, на які не отримали заявок учасників. Повторна процедура закупівлі шляхом оголошення відкритих торгів також не відбулась. Замовник має намір провести закупівлю шляхом проведення переговорної процедури. Так як поточний рік закінчується, то чи може Замовник оголосити переговорну процедуру закупівлі в 2018 р., а укласти договір на постачання товару та отримати товар і розрахуватись за нього в наступному 2019 р.???
Відповідь
20.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2282 / 2319
Чи потрібно проводити торги на постачання електроенергії бюджетній установі, якщо є підстави для отримання універсальної послуги
Відповідь
20.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2494 / 2345
У зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019VIII від 13.04.2017 р. та Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» № 2628VIII від 23.11.2018 р., які набудуть чинності з 01.01.2019 року, а саме абзацу 11 пункту 13 розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення": "Тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України "Про ринок електричної енергії" для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону". Просимо Вас надати консультацію-відповідь, чи має бюджетна установа право провести закупівлю електричної ененргії у 2019 році за переговорною процедурою закупівлі у постачальника універсальних послуг. Дуже будемо вдячні за консультацію.
Відповідь
19.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2180 / 2052
Доброго дня! Мене цікавить чи є у Вас наказ про визначення оператора авторизованого електронного майданчика ZAKUPKI.PROM.UA (адреса в мережі інтернет https://zakupki.prom.ua/).Дякую!
Відповідь
19.12.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2582 / 2516
Діючими державними будівельними нормами передбачено обов’язковий супровід будівництва об’єкта архітектури авторським та технічним наглядами, вартість яких включена до загальної вартості будівництва та які не можуть здійснюватися однією організацією, тобто є окремими закупівлями. Державним класифікатором «Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015» передбачені наступні коди: - 71247000-1 «Нагляд за будівельними роботами», який включено до коду 71200000-0 «Архітектурні та супутні послуги» та, на думку департаменту, може відноситися до авторського нагляду; - 715200009 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт», який включено до коду 71500000-3 «Послуги, пов’язані з будівництвом» та, на думку департаменту, може відноситися до технічного нагляду. Департамент вивчив консультації МЕРТУ з питання застосування кодів за ДК щодо закупівель авторського та технічного нагляду та лист від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 "Щодо закупівлі робіт", розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc. На жаль, вказані консультації та лист МЕРТУ не містять інформації з порушених питань. З огляду на зазначене прошу надати роз’яснення - який код ДК має застосувати замовник при закупівлі послуг авторського та технічного нагляду під час будівництва об'єктів архітектури?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2