Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
414 / 378
Наша установа в 2019р уклала договір на закупівлю електричної енергії з постачальником універсальних послуг. В кінці року нами проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на 2020 рік, які не відбулись через відсутність учасників. Проведення переговорної процедури закупівлі і укладання договору з новим постачальником завершиться на початку 2020 року, тобто в нас виникає потреба продовжити дію договору зг ч.5 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" в обсязі, що не перевищує 20% від остаточної суми договору. Дію договору ми пролонгуємо на наступний рік в 2019р, а в 2020 році, після затвердження кошторисів, укладемо нову додаткову угоду вказавши суму і ціну за одиницю товару. Питання полягає в наступному: яку ціну за одиницю товару ми маємо вказати в додатковій угоді яка буде укладена в 2020 році: та що була прописана в договорі 2019р., чи нову, яка діятиме з 01.01.2020р.? І що робити у випадку коли ціна за одиницю товару у 2020р. (в даному випадку електричної енергії) зросте більше ніж на 10%?
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
615 / 564
Чи може комунальне підприємство при оголошенні відкритих торгів на придбання Електричної енергії (не універсальна послуга) включити в вартість одиниці товару тариф з "Розподілу електричної енергії" чи це обов'язково є окремий предмет закупівлі, що надається лише монопольними компаніями відповідно до регіону споживання по окремому коду CPV? Також, якщо загальна (річна) очикувана вартість предмету закупівлі (електрична енергія) становить 7500000,00грн. чи можна провести 2ві процедури закупівлі у зв'язку з тим, що планується переоснащення системи з переходом з Тарифу групи Б на тариф групи А^ - 1ша процедура (на перше піврічча на період переоснащення та монтажу АСКОЕ) Відкриті торги на суму 3000000,00грн по тарифу Б, 2га процедура - 4500000,00грн. Відкриті торги (міжнародні) на друге піврічча по тарифу групи А (АСКОЕ). При цьому Замовник планує проведення 2ох процедур "Відкриті торги" та, таким чином, не має на меті уникнення процедури відкритих торгів п7 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
508 / 468
У 2017 році за результатом процедури закупівлі, проведеної відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», Замовник будівництва, визначив генеральну підрядну організацію та уклав з нею договір генпідряду на виконання будівельних робіт, які були розпочаті в тому ж році. У 2019 році проект будівництва об’єкту був скоригований та перезатверджений в установленому порядку. В результаті коригування проекту виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт,а саме: роботи з відсипки земляного полотна передбачались і були виконані в кількості 166271 м3 та після коригування проекту є необхідність додаткового виконання у розмірі 23 970 м3 (це 14,42% від їх загальної кількості). Загальна вартість цих додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості старого договору і складає 12,8 % від його загальної вартості. З метою виконання додаткових робіт Замовником у відповідності ст.35 ч. 2 п. 6 Закону України «Про публічні закупівлі» була проведена переговорна процедура закупівлі. Просимо надати роз’яснення з наступного питання: Чи правомірно була вибрана переговорна процедура або потрібно провести процедуру відкритих торгів для даних видів робіт?
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
498 / 465
Доброго дня!Чи буде вважатися порушенням укладання окремих прямих договорів без використання системи електронних закупівель за предметами 45421146-9 - Монтаж підвісних стель та 45432110-8 - Монтаж підлоги?
Відповідь
12.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
437 / 431
Відповідно до кошторису на 2019 рік та згідно плану закупівля на 2019 рік було заплановано 2013,0 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів. Установою було проведено відкриті торги та здійснено закупівлю на суму 191,6 тис.грн. Чи має установа право на суму з економлених коштів закупити паливно - мастильні матеріали по прямому договору ? Якщо в грудні установі прийшло додаткове фінансування на суму 30 тис.грн., має вона право прямим договором закупити паливно - мастильні маьтеріали?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2