Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
362 / 326
Замовник у тендерній документації вказав, що необхідно в тендерній пропозиції учасника додавати встановлений тариф на теплову енергію затверджений відповідними державними органами. В процесі аукціону вартість товару зменшилась- відповідно змінився/ зменшився тариф. Питання : при розгляді найвигіднішої тендерної пропозиції замовник розглядає тендерну документацію учасника на предмет відповідності. Відповідно до результату аукціону тариф змінився.Чи може замовник найвигіднішу тендерну пропозицію відхилити, оскільки тариф у тендерній документації що була вказана першочергово має різницю між тарифом,що встановлений в результаті аукціону?
Відповідь
13.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
556 / 532
Доброго дня! В нас виникли два питання, щодо пропозиції обраного Замовником Переможця. Вимога ТД: «…До ціни тендерної пропозиції (за формою, згідно з Додатком 2) мають бути надані підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни у відповідності до ДСТУ: -розрахунок прямих витрат; -розрахунок вартості матеріальних ресурсів; -розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів з розрахунком вартості машино-години власної будівельної техніки, вартості машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності); -розрахунок загально-виробничих витрат (виходячи з структури будівельної організації); -розрахунок заробітної плати; -розрахунок коштів на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій; -розрахунок прибутку (в межах усереднених показників, згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013); -В разі необхідності: витрати на перевезення робітників, на відрядження робітників, на перебазування підрядної організації та інші; -Інших витрат, передбачених ДСТУ та врахованих у вартості пропозиції; -Пояснювальну записку до договірної ціни; -Детальний графік виконання робіт (Додаток 4); -Розрахунки інших витрат учасника, якщо вони передбачені договірною ціною. -Необхідно надати розрахунок до тендерної пропозиції (договірної ціни) за зразком (Додаток 5)…» Перше питання: Переможець вказав рівень середньомісячної зарплати для розрахунку пропозиції суму у розмірі 4000,00 грн. (чотири тисячі гривень нуль копійок). Відповідно до ст.8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», рівень місячного розміру заробітної плати становить 4173 гривні (чотири тисячі сто сімдесят три гривні). Тобто, Переможець вказав нижче рівня середньомісячної заробітної плати. Підкажіть, будь ласка,чи є це помилкою? Друге питання: Учасник-переможець надав Довідку, в якій зазначає, що не надає окремим документом у складі Тендерної пропозиції розрахунок заробітної плати, посилаючись на Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №196 від 27.07.2018 року та Постанову Кабінеті Міністрів України №546 від 11.07.2018 року, без зазначень конкретних пунктів/абзаців/розділів, тобто, на що саме Переможець посилається, та з яких законних підстав та чому вирішив не надавати розрахунок заробітної плати, який чітко передбачений та вимагається умовами тендерної документації, зовсім не зрозуміло. Підкажіть, будь ласка, чи є це помилкою учасника-переможця?
Відповідь
13.12.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
416 / 382
У 2017 році за результатом процедури закупівлі, проведеної відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», Замовник який є замовником послуг з поточного середнього ремонту , визначив підрядну організацію та уклав з нею договір на виконання послуг з поточного середнього ремонту, які були розпочаті в тому ж році. У 2019 році зведений кошторисний проект об’єкту був скоригований та перезатверджений в установленому порядку. В результаті коригування проекту виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт. Загальна вартість цих додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості старого договору і складає 2,4 % від його загальної вартості. З метою виконання додаткових робіт Замовником у відповідності ст.35 ч. 2 п. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» була проведена переговорна процедура закупівлі. Просимо надати роз’яснення з наступного питання: Чи правомірно була вибрана переговорна процедура або потрібно провести процедуру відкритих торгів для даних видів робіт?
Відповідь
13.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
310 / 291
Доброго дня. Питання щодо укладання договору про закупівлю за рамковою угодою. У разі проведення відбору на строк 3 місяці (січень - березень) яким має бути термін дії договору? У випадку постачання за одним договором великого асортименту товару, що має короткий термін зберігання (більше 20 найменувань продуктів харчуваня), які дії Замовника у разі коли певні найменування товару за цим договором вже повністю поставлені та є потреба щодо постачання наступної партії, а деякі найменування товару ще є у залишку? Чи можуть діяти одночасно декілька договорів про закупівлю за однією рамковою угодою? Чи потрібно для проведення наступного відбору на 3 місяці (квітень-червень) щоб договір за попереднім відбором був повністю виконаним? Таке питання дуже актуальне під час закупівлі овочів та фруктів, оскільки такий товар має сезонний характер. Дякую за відповідь.
Відповідь
13.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
281 / 271
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення з такого питання. Замовником проводиться закупівля за рамковою угодою. Укладено рамкову угоду за предметом закупівлі 03220000-9 овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля). Відбір планується здійснити на 3 місяці. Чи можна для проведення відбору зазначати не весь асортимент товару, наприклад тільки буряк? Чи потрібно вказувати весь асортимент товару а при зазначенні кількості для відбору вказувати 0?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2