Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
478 / 489
Закупівля ліків (відкриті торги), яка була розпочата до 19 квітня 2020 року та завершена 04 травня 2020 року за кодом 33600000-6 Фармацевтична продукція ЛОТ 2 на суму 29000,00 грн. невідбулась по причині відсутності достатньої кількості учасників. Як проводити закупівлю за Новим Законом, якщо загальна закупівля ліків з початку року перевищує ПОРОГИ?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
526 / 486
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів щодо вдосконалення публічних закупівель від 19.09.2019 № 114-ІХ (далі Закон), державне підприємство «Адміністрація морських портів України» (далі – ДП «АМПУ») до складу якого входять 16 філій (відокремлених підрозділів ДП «АМПУ» які не мають статусу юридичних осіб) є замовником. Відповідно до статті 95 Цивільного кодексу України філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій. Філії не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення. З огляду на викладене, філії не можуть від свого імені виступати замовником. Замовником може виступати саме юридична особа, яка здійснює закупівлю через уповноважений належним чином відокремлений підрозділ. Таким чином, ДП «АМПУ» створено на кожній філії тендерний комітет та визначено уповноважених осіб з проведення спрощених закупівель, в т.ч. і в апараті управління ДП «АМПУ», з метою забезпечення ефективного безперервного функціонування роботи замовника та його підрозділів як єдиного цілого. При цьому: пунктом 1 частини 10 статті 11 Закону передбачено, що уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель; абзацом 12 пункту 1 частини 4 Розділу Х Закону передбачено, тендерний комітет планує закупівлі, складає та затверджує річний план закупівель. Оскільки в ДП «АМПУ» створено 17 тендерних комітетів та визначено понад 20 уповноважених осіб з проведення спрощених закупівель, з метою недопущення уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування Закону, звертаємось за наступними роз’ясненнями, - чи має право замовник внутрішнім розпорядчим документом покласти функцію централізованого планування та формування річного плану закупівель в електронній системі закупівель на один з тендерних комітетів та на одну з уповноважених осіб з проведення спрощених закупівель? - чи має можливість тендерний комітет та/або уповноважена особа, проводити процедури закупівель/спрощені процедури відповідно до річного плану закупівель, сформованого тендерним комітетом та/або уповноваженою особою з проведення спрощених закупівель, на яких внутрішнім розпорядчим документом покладено виконання функцій централізованого планування та формування річного плану закупівель в електронній системі закупівель?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
357 / 367
Яку необхідно застосувати процедуру при закупівлі робіт авторського нагляду, якщо вартість таких робіт від 50 тис. грн до 200 тис. грн? Враховуючи наступне: Відповідно до статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» під час будівництва об'єкта архітектури здійснюється авторський нагляд, авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об’єкта архітектури, іншими робітниками затвердженого проекту. Відповідно до п. 2 Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури» та ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 «Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом», - авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими особами відповідно до законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно- монтажних робіт проекту.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
357 / 332
Україна ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ ЛЮБЕШІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЮБЕШІВ-КОМФОРТ-СЕРВІС» 44200 , Волинська обл., Любешівський р-н, смт. Любешів, вул. Бондаренка ,90 а, тел.( 03362) 3-01-21, моб +380508820394, електронна пошта vzkgkomfort@ukr.net Любешівське комунальне підприємство «Любешів-Комфорт-Сервіс» є комунальним унітарним підприємством ( далі – Підприємство) засноване на комунальному майні Любешівської селищної ради, управління яким здійснює Любешівська селищна рада . Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, поточний та інші рахунки в банківських установах, печатку зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом. Метою діяльності Підприємства є підвищення рівня і культури житлово-комунального обслуговування населення,задоволення суспільних потреб в його продукції, роботах та послугах, забезпечення виконання робіт по благоустрою. Основним предметом діяльності Підприємства є: - задоволення потреб підприємств,установ,організацій та громадян всіма видами житлово-комунальних послуг; - централізоване водопостачання ; - централізоване водовідведення ; - виконання будівельних та ремонтно-будівельних робіт; - монтаж водопровідно-каналізаційних систем; - електромонтажні роботи водопровідно-каналізаційних об’єктів; - систематичне застосування заходів поліпшення якості обслуговування абонентів, надання пропозицій з впровадження нових схем організації водокористування та водовідведення; - розвиток та безпечна експлуатація водопровідно-каналізаційного господарства; - установка та ремонт засобів вимірювання та контролю, а також для отримання прибутку. Підприємство працює на комерційній основі. Придбання матеріально-технічних ресурсів для здійснення господарської діяльності Підприємство здійснює за власні кошти, бюджетні кошти усіх рівнів в господарській діяльності не застосовуються. Виходячи з вище викладеного, просимо Вас надати роз’яснення стосовно Любешівського Комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс», чи є наше підприємство «Замовником» в розумінні Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» Директор С. І. Фальчик
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
417 / 396
якщо комунальне підприємство є госпрозрахунковою олрганізацією і на початок року не має затвердженного фінансового плану (кошторису ), нами проводилися закупівлі без застосування електронної системи. Питання:1. кожне надходження грошей на розрахунковий рахунок окремим фінансуванням
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2