Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
36 / 26
Чи потрібно відміняти допорогові закупівлі на суму від 50 тис. грн, оголошені до 19.04.2020 р., в звязку з набуттям чинності нової редакції Закону України"Про публічні закупівлі"?Чи можнаїх завершити за старими правилами?
Відповідь
19.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
49 / 36
Доброго дня. Згідно ст.10 Закону «Про публічні закупівлі» від 19.04.2020 замовники мають публікувати Звіт про договір про закупівлю, який укладений без використання електронної системи закупівель (тобто коли здійснюються закупівлі товарів та послуг починаючи від 1 коп. до 50 тис.). Чи підпадають під поняття договір про закупівлю – рахунки-фактури, фіскальні чеки, квитки на поїзд і т.д., адже деякі товари на невеликі суми можуть купуватися на підставі даних документів. Чи потрібно про це звітувати у вигляді Звіту про договір про закупівлю ? І ще одне. Всі договори на комунальні послуги (вода, електрика, пожежна сигналізація і т.д.) укладаються на початку року без прописаної суми і оплата здійснюється згідно виставлених щомісячних рахунків або актів виконаних робіт. Чи потрібно на кожний щомісячний акт виконаних робіт чи рахунок-фактуру робити Звіт про договір про закупівлю.
Відповідь
19.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
51 / 39
1.Річний план на 300 тисяч (тепло) затверджений в грудні 2019 (на 2020). В січні 2020 р. затверджено додаток до річного плану на 2020 р. (суми до 200 тис.) Як діяти з 19.04.2020. Чи потрібно перезатверджувати річний план і додаток до нього все разом як один річний план? 2. У лютому і березні було закуплено книг (один предмет заеупівлі) на 50 тис. грн. Зроблено звіти про укладені договори. На вересень по цьому ж коду заплановано ще 10 тис грн. Яким чином проводити цю закупівлю? Як спрощену? Адже за 2020 рік получається 60 тис. Якщо не спрощена - тоді як? 3. Які суми закупівель підпадають під звіт про виконання договору згідно Закону від 19.04.2020
Відповідь
18.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
37 / 28
Доброго дня! Чи складати в плані всі відкриті торги по одному коду ( та відповідно тоді проводити їх окремо- але як європейські)та сума вже буде тоді як європейські (на загальну суму більше 133 000 євро)- та проводити їх окремо, але виключно незалежно вже від суми- як відкриті торги (не європейські) по кожній окремо? По "старому" закону (до 19 квітня 2020 року) так можна було робити відповідно до відповіді МЕРТУ: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4b7c2f27-204b-4fab-bc7b-96482ec5a116&lang=uk-UA З 19 квітня 2020 р, якщо Замовник має на меті проводити декілька відкритих торгів (на загальну суму більше 133 000 євро) - без оприлюднення англійською мовою, чи це буде вважатися порушенням, в зв'язку з тим що попереднє роз'яснення надано було у відповідності до статей старого закону, а в новому законі ч.10 ст.3. має іншу редакцію, з посиланням на, зокрема положень ч.3 ст.10 Закону? Заздалегідь дякуємо за оперативну ґрунтовну відповідь!
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
48 / 45
Доброго дня! У зв'язку з набуттям чинності 19.04.2020 нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі", просимо надати роз'яснення стосовно наступного положення даного Закону. Відповідно до частини 5 статті 22 Закону передбачено "5. Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису." Оскільки, відповідно до положень Закону всі тендерні пропозиції (в т.ч. документи у їх складі) подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель,в тому числі, у вигляді сканованих копій оригіналів документів складених учасником (наприклад копія статуту), то відповідно до вищезазначеного положення (частина 5 статті 22 Закону) мається на увазі що: 1. замовнику забороняється вимагати засвідчення підписом та печаткою учасника документів у складі тендерної пропозиції, що надані через електронну систему закупівель з накладанням КЕП на всю тендерну пропозицію (підписання КЕП тендерної пропозиції учасника)? або 2. кожен документ, що завантажено в електронну систему у складі тендерної пропозиції учасника, має бути надано з накладенням КЕП уповноваженої особи?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2