Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
43 / 50
Чи можливо після двох не обувшихся процедур закупівель по нових змінах укласти переговорну процедуру закупівель. Враховуючи ст. 58 Конституції України, Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення. Чи можливо застосувати дану статтю Конституції України?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
49 / 39
Підкажіть, будь ласка, якщо, затверджений план і додаток до річного плану на 2020 рік закупівель у лютому та березні 2020 року та вказано у плані: закупівля – за звітом і відбудеться за планом у травні, а є такі що у серпні 2020 року, то треба проводити за звітом, чи змінювати план і проводити спрощені процедури? Також таке ж питання і до процедур закупівель де на початку 2020 року у плані вказано без застосування електронної системи – треба їх проводити по звіту, чи так як вказано у плані закупівель на 2020 рік ще у лютому 2020 року? Дуже вдячні за надання відповідей.
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
41 / 40
19 квітня 2020 року набрав чинності у новій редакції ЗУ "Про публічні закупівлі від 5 грудня 2015 року № 922-VIII (згідно ЗУ "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель Закон України" від 19.09.2019 № 114-IX). Відповідно до ст.11 закону у новій редакції відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа (ч.1); замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель (ч.3); уповноважена особа здійснює свою діяльність на підставі укладеного із замовником трудового договору (контракту) або розпорядчого рішення замовника та відповідного положення… У разі визначення кількох уповноважених осіб розмежування їх повноважень та обов’язків визначається рішенням замовника (ч.7); положення про уповноважену особу затверджується Уповноваженим органом (ч.9); уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель, у тому числі дистанційне в Інтернеті. Уповноважена особа для здійснення своїх функцій, визначених цим Законом, підтверджує свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування. Порядок організації тестування уповноважених осіб визначається Уповноваженим органом. Суть питання: Яким чином діяти замовнику відповідно до нової редакції ЗУ «Про публічні закупівлі» для організації проведення процедур закупівлі щодо призначення уповноваженої особи (уповноважених осіб), якщо на сьогодні відсутнє затверджене Уповноваженим органом Положення про уповноважену особу (замовника)? Яким чином уповноваженій особі (уповноваженим особам) Замовника, яка (які) визначена (визначені) у його розпорядчому рішенні , підтверджувати свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель за відсутності визначеного порядку організації тестування?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
38 / 30
В Прикінцевих положеннях нової редакції Закону сказано, що Замовник має право завершити розпочаті до 19 квітня процедури закупівель за положеннями того Закону, який діяв на момент оголошення закупівлі. Чи має право Замовник завершити розпочаті до 19.04.2020 допорогові закупівлі, вартість яких є більшою 50 тис.грн. в порядку визначеному наказом ДП “Прозорро” №10 від 19.03.2019?
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
28 / 25
Дорого дня! Просимо роз'яснити порядок оприлюднення повідомлення про внесення змін до Договору, в зв'язку з веденням в дію нової редакції Закону 114. В лютому місяці 2020 року, за результатами проведеної процедури відкритих торгів, було укладено Договір про закупівлю товару (спецтранспорт) строком дії до 31.12.2020 року. Строк поставки товару визначений в Договорі - не пізніше 30.04.2020 року. Наразі, в зв'язку з карантином, є необхідність продовження стоку поставки товару, як наслідок є необхідність в оприлюднені повідомлення про внесення змін до Договору. Питання: При оприлюднені повідомлення про внесення змін до Договору, якою редакцією ЗУ "Про публічні закупівлі" необхідно керуватись,редакцією, що діяла до 19.04.2020 року 922 чи Законом 114? Дякую!
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2