Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
0 / 0
Добрий день! Прохання надати роз'яснення щодо застосування окремих положень ЗУ "Про публічні закупівлі". Ситуація наступна: Тендерна документація затверджена тендерним комітетом, накладено підпис ЕЦП одного з членів (не голови) тендерного комітету. Рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника приймається (підписується) головою тендерного комітету, однак саме рішення не йде у формі протоколу засідання тендерного комітету, а викладене у формі одноособового рішення Уповноваженої особи, де уповноваженою особою зазначений голова тендерного комітету, що затверджував тендерну документацію. Чи правомірні дії Замовника в частині одночасного призначення уповноваженої особи та тендерного комітету в одній і тій же процедурі закупівель, де голова тендерного комітету виступає ще й у якості уповноваженої особи?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Добрий день! У який термін надаються відповіді на запитання? Коли будуть надані відповіді на запити прийняті до розгляду 02.06.2020р.?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Прохання допомогти в визначенні предмета закупівлі такого як "технічна інвентаризації об’єкта нерухомого майна будівлі гаражу для автобуса ЛАЗ та будівлі гаражу і складу ремонтно-механічних майстерень, а саме складання технічного паспорту", це работа чи послуга згідно ст.1 п.17 та п.22?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! Виникло таке питання чи необхідно перезатверджувати план закупівель після відміни торгів, перед оголошенням нової процедури при чому сума нової закупівлі залишається незмінною. ДЯКУЮ!!
Відповідь
30.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
0 / 0
В управлінні є кілька бюджетних програм видатків по державному та місцевому бюджтах, по яких здійснюються видатки на послуги з виплати та доставки різних видів допомог (виплата пільг і субсидій, виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення, оплата послуг окремим категоріям населення, заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільн вразливих категорій населення, щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань, виплати громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші види допомог і компенсацій). Кошти затверджуються і поступають на рахунки у різний період. Всі видитки йдуть за кодом ДК021-2015: 64110000-0 — Поштові послуги, КЕКВ 2240. Чи потрібно додавати поштові видатки по всіх цих програмах? Яку процедуру закупівлі вибирати, якщо по одній програмі поштові видатки становлять більше 200000 гривень, по іншій програмі - більше 50000 гривень, але менше 200000 гривень, ще по інших програмах, кожній окремо - менше 50000 гривень. Чи можемо ми заключати договір про закупівлю тільки з АТ "УКРПОШТА"?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2