Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9568 / 9460
Замовником було проведено процедуру відкритих торгів, які не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. При проведені повторної процедури закупівлі товару для розширення кола учасників замовником було змінено очікувану вартість, кількість та добавлені кваліфікаційні вимоги. Якщо процедура відкритих торгів знову буде відмінена чи можливе проведення переговорної процедури?
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9645 / 9454
Згідно п.п.3 п.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Прошу надати відповідь - особливі економічні та соціальні обставини це тільки обставини пов’язані з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій та з наданням гуманітарної допомоги, чи цей перелік не є вичерпним і можливі інші особливі економічні чи соціальні обставини для застосування переговорної процедури?
Відповідь
06.06.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8626 / 8581
В третє переконливо просимо розяснити порядок застосування вимог Законів України "Про публічні закупівлі" та "Про ринок природного газу" щодо особливості укладанння договору надання послуг з розподілу природного газу за ррезультатами переговорної процедури. Який Закон первинний? Яким законодавчим актом керуватись при укладанні договору з розподілу природного газу? Дуже важливе процедурне рішення: укладання договору на підставі заявки приєднання чи за результатами переговорної процедури відповідно Закону України "Про публічні закупівлі". Надайте будь ласка однозначну відповідь. Питання державної ваги. Ви є Упрвноваженим органом в сфері Державних закупівель і не маєте права надаватм відповіді, що носять загальний не однозначний характер. Просимо розібратись з проблемою і надати вичерпану відповідь. Не хотілось би щоб наша наполегливість привела до певних проблем для працівників Вашого Міністерства. З повагою!
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8108 / 8033
ПОВТОРНО! Доброго дня. Для нашої організації гостро стало питання щодо порядку укладання договору на надання послуг з розподілу природного газу. Ця послуга надається територіальними монопольними організаціями з розподілу природного газу за результатами переговорної процедури. Будь-яких розяснень, з боку Уповноваженого органу, щодо порядку вирішення цього питання немає. Проблема в тому, що у нашому випадку ПАТ "Вінницягаз" відмовляється підписувати договір на надання повслуг з розподілу природного газу в 2017 році для потреби нашої державної установи, а пропонує підписати додаткову Угоду до Типового договору з Розподілу природного газу, який підписаний між нашими організаціями 22.02.2016 року. При цьому ПАТ "Вінницягаз" посилається на Кодекс газорозподільчих систем, який затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494. Нажаль, Типовий договір, який наведено в Кодексі, носить чисто технічний характер, не має часових обмежень (безстроковий) і абсолютно не врегульовує фінансові відносини. У звзку з цим переконливо просимо (повторно) уточнити порядок наших дій та надати посилання на керівні документи. Що нам робити? Ціна питання біля 1,5 млн. грн. ВДЯЧНІ!
Відповідь
06.05.2017 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
7872 / 7765
Відповідно до абз. 7 ч. 2 ст. 34 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) при проведенні конкурентного діалогу після розкриття тендерних пропозицій замовник розглядає пропозиції учасників на відповідність вимогам, установленим у тендерній документації для першого етапу. Усі учасники, пропозиції яких не було відхилено, запрошуються замовником до переговорів, але не менше ніж три учасники. Водночас, абз. 5 ч. 1 ст. 31 Закону визначено, що Замовник відміняє торги в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками - менше трьох пропозицій. Питання: чи може Замовник застосувати переговорну процедуру закупівлі за підставою, визначеною п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, у разі якщо було двічі відмінено процедуру конкурентного діалогу через подання пропозицій лише двома учасниками та, відповідно, відсутністю трьох учасників, що необхідно запросити до переговорів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2