Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.09.2023 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1263 / 1262
Добрий день, шановне Міністерство. Відповідно до останніх змін, що внесені до пункту 9 Постанови Кабміну № 1178 (версія від 07.09.2023 р.) потрібне обгрунтування у разі закупівлі, що дорівнює або перевищує 50 тисяч. Як діяти в наступній ситуації: якщо раніше була по коду ДК здійснена закупівля на 5 тисяч, а далі планується закупівля по коду на 45 тисяч, чи потрібно в даному випадку при загальній сумі по коду ДК 50 тисяч готувати обгрунтування на закупівлі 45 тисяч ?
Відповідь
15.09.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1304 / 1347
Доброго дня! Прошу надати консультацію стосовно проведення запиту пропозицій постачальників вартістю більше 500 тис.грн. Відповідно до п.12 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 (далі - Особливості), запит пропозицій постачальників щодо закупівлі товару, вартість якого дорівнює або перевищує 500 тис. гривень, повинен містити інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення. За результатами формування замовником у запиті пропозицій постачальників характеристик та їх допустимих значень кількість пропозицій від постачальників щодо такого товару, що відповідають характеристикам до товару, визначеного в запиті пропозицій постачальників, не може бути менше двох. Запит пропозицій постачальників проводиться у Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (далі – Порядок). Замовником оголошено запит пропозицій постачальників на суму більше 500 тис.грн. Подано пропозицію лише одним учасником. Вказана пропозиція повністю відповідає усім вимогам Замовника. П.63 Порядку встановлено, що запит пропозицій постачальників вважається таким, що не відбувся, якщо не було подано жодної ціни пропозиції або замовником усі подані пропозиції постачальників були відхилені з підстав, визначених пунктом 64 цього Порядку. Відповідно до п.65 Порядку замовник може відмінити запит пропозицій постачальників до укладення договору у разі: 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі; 2) скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі; 3) якщо здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили. З огляду на норми п.12 Особливостей, а також пп.63, 65 Порядку, які не передбачають відміни закупівлі у разі подання пропозиції від одного постачальника, чи має право Замовник укласти договір з цим постачальником? Чи все ж таки з огляду на положення п.12 Особливостей Замовник повинен відмінити запит пропозицій постачальників з тієї причини, що на участь у закупівлі було лише одну пропозицію?
Відповідь
15.09.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1015 / 1117
Просимо розглянути звернення, додане в окремому файлі.
Відповідь
15.09.2023 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1484 / 1463
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області уклав договір - підряду з підрядником по об'єкту будівництва " Реконструкція Глибочицького ліцею з добудовою захисних споруд подвійного призначення за адресою: вул. 40 років Перемоги, 3 в с. Глибочиця, Житомирського району, Житомирської області" на загальну суму договору 5980120,00 грн. Практично основним предметом договору є зведення нової будівлі укриття, яке будується поруч з будівлею ліцею. У звязку з улаштуванням входу в укриття з існуючої будівлі ліцею , будівля ліцею частково потребує реконструкції. Відповідно постанови КМУ № 590 від 12.10.2022р. " Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану " зі змінами видатки по новому будівництву проводяться у 2 черзі . видатки по реконструкції проводяться у 3 - ю чергу. Просимо надати відповідь : в даному випадку видатки по реконструкції провомірно проводити у 2- й черзі, оскільки відсоток будівництва 97% , а решта реконструкція.
Відповідь
15.09.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1192 / 1184
Виявлені порушення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2