Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.08.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2235 / 2254
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо у складі тендерної документації замовника зазначено обов'язкове заповнення кошторисів з обгрунтуванням ціни пропозиції учасника, учасник в свою чергу у складі тендерної пропозиції надає такі розрахунки наприклад на суму 1000000,00 грн. Але протягом електронного аукціону, учасник зменшує ціну пропозиції наприклад до 900000,00 грн. В свою чергу замовник на етапі кваліфікації цього учасника перевіряє ті розрахунки, які учасник надав у складі тендерної пропозиції, тобто на 1000000,00 грн. Якщо замовником будуть виявлені помилки в розрахунках учасника, наприклад: у суммі податків, або невірно вказан тарифний розрід працівників, або невірно вказана вартість оренди обладнання та т.п. Чи повинен замовник відхилити таку тендерну пропозицію? Або можно не звертати увагу на ці поилки, тому що попередня ціна пропозиції не є остаточною, та на етапі підписання договору, учасником будуть надані нові розрахунки з урахуванням зміни ціни (на 900000,00 грн), та будуть виправлені помилки.
Відповідь
13.08.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2530 / 2562
Доброго дня! Відповідно до ч. 3 ст. 207 Цивільного кодексу України "3. Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного, електронного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів". Згідно ст. 203 Цивільного кодексу України "1. Правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. ...4. Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двох або більше сторін.". З наведеного визначення поняття "правочин" слідує, що оголошена публічна закупівля є правочином, при якому одна сторона письмово оголошує умови, а інша сторона письмово погоджується з умовами шляхом подання пропозиції з документами. Безпосередньо Законом України "Про публічні закупівлі" використання факсиміле не передбачено, за таких умов "письмовою згодою сторін" є умови Тендерної документації. На підставі наведеного прошу відповісти на наступне запитання: Чи можливе використання факсиміле у документах тендерної пропозиції, якщо Тендерною документацією не передбачено використання факсиміле, зазначено про "підпис учасника" або "підпис посадової особи учасника" на документах тендерної пропозиції?
Відповідь
07.08.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1959 / 1947
Доброго дня! Питання по суті викладене у прикріпленому файлі. Просимо розглянути порушене питання та надати письмову відповідь. Заздалегідь вдячні за допомогу.
Відповідь
06.08.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1964 / 1909
Чи може переможець відкритих торгів, після аукціону надати у складі тендерної пропозиції «Уточнену пропозиціяї"на суму меншу , ніж було заявлено після аукціону
Відповідь
05.08.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2498 / 2542
Надайте роз`яснення,наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ) затверджені форми документів у сфері публічних закупівель, зокрема форма оголошення про проведення відкритих торгів. Форма оголошення про проведення відкритих торгів містить, зокрема поле умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків). Замовник не заповнив зокрема поле умови оплати по договору (порядок здійснення розрахунків). При автоматичному формуванні у звіті не відображається умови оплати договору. Держказначейство на цій підставі (немає в звіті умов оплати) не реєструє договір чи є це підставою у відмові, якщо відповідно до ст. 7 ЗУ "Про публічні закупівлі" держказначейство перевіряє наявність звіту та договору.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2