Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5909 / 5661
Просимо надати відповідь щодо виконання замовником норм, визначених частиною третьою статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення (відкриті торги відмінені згідно з абзацом п’ятим частини першої статті 31 Закону: в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій). Чи реалізовано в електронній системі ProZorro розміщення необхідного повідомлення?
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6460 / 6561
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу» п. 27) постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу; Відповідно до ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягають : пп 27) транспортування та розподіл природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, його зберігання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами, та постачання, крім постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом; Згідно з Листом Мінекономрозвитку від 01.12.2015 N 3302-05/40083-06 та відповідно до положень частини першої статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу. При цьому у зазначеному Законі України відсутні поняття “постачальник природного газу за нерегульованим тарифом” та “постачальник природного газу за регульованим тарифом”. Питання: чи потрібно вимагати ліцензію на постачання природного газу в учасників процедури закупівлі природного газу при здійсненні закупівлі за бюджетні кошти, якщо постачальникам природного газу за нерегульованими тарифами отримання ліцензій відмінили, чи не буде вимога про надання ліцензії в тендерній документації дискримінацією учасників закупівлі.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7576 / 7096
Державним підприємством "УАТК" було проведено відкриті торги по закупівлі послуг з оцінки майна: UA-2016-06-22-000414-c - які не відбулися, так як заявився один учасник, та UA-2016-07-11-000765-b - в даній закупівлі виявлений не добросовісний постачальник, з яким готується розірвання договору (часткова відміна закупівлі по лотам) . Питання: Чи може ДП «УАТК» провести іншу процедуру закупівлі, в тому числі переговорну, зі зміною ціни закупівлі, що не перевищує 200 000 грн. по кожному лоту окремо – як окрема закупівля, якщо предмет закупівлі проводився раніше як мультилотова закупівля на відкритихі торгах, що не відбулись чи відмінені частково.
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8994 / 8236
Доброго дня! КЗ ОРР "Обухівська районна стоматологічна поліклініка" було двічі оголошено відкрити торги (поточний ремонт приміщення та заміна вікон та дверей)на суму 285,700.Двічи відкрити торги було відмінено на підставі відсутності достатньої кількості учасників. На теперешній час заклад проводить через систему Прозорро - переговорну процедуру закупівлі, відповідно ст.35ч2 п4 ЗУ "про публічні закупівлі" ,до 19.11.2016 року триває період оскарження повідомлення про намір укласти договір. Сума цінової пропозіції складає 285,700.На тепершній час при обстеженні закладу виникла необхідність в додаткових послугах з приводу поточного ремонту ,але на момент виділення грошей у технічну документацію закладались послуги поточного ремонту на виділену суму,тобто 285,700 . Розпорядник коштів місцевого бюджету погодився виділити додаткові кошти на "додаткові послуги" того ж самого поточного ремонту (чекаємо рішення сессії). Питання - у разі укладення договору по переговорній процедурі на суму 285,700,чи маємо ми право ,при виділенні додаткових коштів на той самий поточний ремонт провести переговорну процедуру з тим самим учасником що буде проводити поточний ремонт на суму 285,700 ,на підставі п 5 ч2 ст35 ЗУ "Про публічні закупівлі" (потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації ,стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами ,технологіями,роботами чи послугами ,якщо заміна попереднього постачальника може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру ,пов*язаних з експлуатацією та обслуговуванням).Дякую
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7590 / 7191
Прошу надати роз’яснення щодо зобов’язання Замовника відмінити торги на підставі абзацу шостого частини першої статті 31 Закону (скан-копія листа ГСЦ МВС додається).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2