Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3554 / 3550
Замовник відхилив пропозицію, без надання періоду виправлення помилок чи уточнення. Мотивувавши свої дії тим, що ми, як учасник, не надали деякі документи по кваліфікації. В той ж час, нами було повідомлено замовника, що документи були завантажені але в період завантаження їх, на тендерному майданчику відбувались технічні збої, що є підтверджено офіційно, листом з юридичного відділу обраного майданчика, тим не менше нас відхилили і не надали терміну 24 години для виправлення недоліків. Як поступати в даній ситуації і чи підлягають оскарженню такі дії замовника?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4347 / 4352
З 19.04.2020 р вступили в силу зміни до Закону України «Про державні закупівлі» від 25.12.2015 р № 922-VIII (далі - Закон), згідно з якими прямо передбачена можливість участі в державних закупівлях об'єднань юридичних осіб, до яких, згідно з пунктом 37 частини 1 статті 1 Закону, відносяться: - окрема юридична особа, створена шляхом об'єднання юридичних осіб - резидентів; - окрема юридична особа, створена шляхом об'єднання юридичних осіб (резидентів і нерезидентів); - об'єднання юридичних осіб - нерезидентів зі створенням або без створення окремої юридичної особи. У той же час дані норми Закону не дають однозначної відповіді на питання про можливість участі в процедурах державних закупівель в будівництві об'єднань юридичних осіб, що включають в себе одночасно резидентів і нерезидентів України. Так, пункт 2 статті 1130 Цивільного кодексу України передбачає можливість здійснення спільної діяльності декількома учасниками без створення юридичної особи на основі об'єднання вкладів учасників (просте товариство) або без об'єднання вкладів учасників за умови постановки такого договору про спільну діяльність на облік в Фіскальної службі України. Цивільне законодавство України не встановлює заборон на одночасне участь в названих видах спільної діяльності резидентів і нерезидентів України та їх участь в здійсненні підприємницької діяльності. У зв'язку з цим просимо роз'яснити, чи має право об'єднання юридичних осіб, створене на основі договору про спільну діяльність без об'єднання вкладів учасників якэ включає в себе резидентів і нерезидентів України, брати участь в процедурах державних закупівель, зокрема, що проводяться в дорожньо-будівельній сфері , з урахуванням положень пункту 37 частини 1 статті 1 Закону?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5715 / 5562
Відповідно до вимог вказаних в Оголошення про проведення відбору Учасників для проведення переговорної процедури закупівлі для потреб оборони (надалі Оголошення), Замовником передбачено необхідність подання одиниці товару (зразку) Замовнику. Разом зі зразком Виконавець надає документи згідно переліку вказаному Оголошенні. Також в Оголошенні встановлено, що Виконавець на підтвердження відповідності пропонованого товару технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі Учасник відбору самостійно завантажує в електронну систему закупівель скановані копії з оригіналу документів у кольоровому вигляді згідно переліку. У даному переліку відсутні документи які подаються разом з одиницею товару (зразку) Замовнику. Прошу повідомити чи є невнесення в електрону систему копії докуметів які подаються разом з одиницею товару (зразку) порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4583 / 4517
Згідно з умовами Оголошення про проведення відбору Учасників для проведення переговорної процедури закупівлі для потреб оборони (надалі Оголошення), Замовником зазначено необхідність надання зразка-еталона. У тендерній документації відсутнє визначення, що таке зразок-еталон. Згідно п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», зразок-еталон — зразок товару, затверджений замовником і призначений для порівняння з ним одиниць товару учасника відбору. Прошу повідомити який порядок затвердження замовником «зразка-еталона».
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5362 / 5533
Згідно з умовами Оголошення про проведення відбору Учасників для проведення переговорної процедури закупівлі для потреб оборони (надалі Оголошення), Замовником зазначено необхідність надання акту одиниці товару (проби) для продуктів харчування. Водночас Замовником до тендерної документації не додано зразок акту відбору одиниці товару (проби) та порядок відбору товару (проби), немає посилання на конкретний нормативний документ, яким затверджено акт відбору одиниці товару (проби) та порядок відбору товару (проби) для продуктів харчування. Замовник ігнорує запити щодо надання необхідної документації. Прошу повідомити нормативний документ яким затверджено зразок акту відбору одиниці товару (проби) та порядок відбору товару (проби) для продуктів харчування.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2