Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4753 / 4567
Наша організація повинна пройти акридитацію згідно європейських стандартів ISO а націрнальному агенстві акридитації України. Виникло спірне питання на рахунок вибору процедури закупівлі ( спрощена процедура чи як допорогова закупівля). Сума проекту трьох договорів 130 тис. грн. НААУ єдина організація яка надає в Україні подібні послуги тобто є монополістом. Яку застосувати процедуру закупівлі?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3351 / 3330
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо замовник купував товар у постачальника у цьому році до 19.04.2020 на суму 180тис грн. І зараз знову хоче придбати товар у цього ж самого постачальника на 60 тис грн, чи можна провести спрощену процедуру, чи це вже повинні бути відкриті торги, так як сума за рік (180+60) буде перевищувати 200 тис?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3984 / 3994
Ми проводимо спрощену закупівлю послуг з поточного ремонту. Учасник пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, являється фігурантом у кримінальному провадженні ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України, яке на даний момент не завершене, а саме: учасник виграв тендер встановивши економічно необгрунтовану низьку ціну та не виконав роботи в повному обсязі (капітальний ремонт приміщення). Чи маємо ми право віхилити даного учасника?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3911 / 3918
Добрий день. Допоможіть будь ласка в одному питанні: Замовник, укладає договір, з надання послуги водовідведення на суму 89000 тис., чи зобов'язаний Замовник проводити спрощену закупівлю, якщо Виконавець є суб'єктом природних монополій, або Замовник має право згідно абз.3, п.п. 2, п. 7, ст. 3 Договір укладається без використання ектронної системи (звіт). Зазделегідь велике дякую.
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4019 / 4072
Замовником (бюджетною установою) здійснено закупівлю послуг згідно Річного плану закупівель шляхом проведення відкритих торгів в травні 2020 року. В червні отримані додаткові бюджетні асигнування в розмірі 150 тис. грн. Прошу надати роз'яснення чи можемо ми застосовувати роз'яснення Мінекономрозвитку України від 14.09.2016р. №3302-06/29640-06 "Щодо здійснення закупівель, які засновник об'єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі" до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2