Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1597 / 1653
Доброго дня. Прошу роз’яснити чи правильно я розумію, що положення постанови КМУ № 225 від 20.03.2020 року «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» не поширується на закупівлі, вартість яких менша за 200 тис грн? А отже, закупівлю відповідних товарів, сума яких менше за 200 тис грн., можна провести шляхом укладення прямого договору. Дякую.
Відповідь
25.03.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1444 / 1517
Сума закупівлі менше порогу, встановленого Законом про Публічні закупівлі. У якому випадку використання цитх коштів має бути проведено з урахуванням Порядкупроведення закупівель...затвердженого Постановою №225? Чи може Замовник користуватися нормами Закону, встановленими статтею2?
Відповідь
25.03.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1637 / 1621
1. Чи поширюється загалом постанова КМУ № 225 на органи державної влади, зокрема Офіс Генерального прокурора? 2. Як застосувати при плануванні закупівель Перелік, затв. Постановою КМУ № 225, і який з його розділів можна поширювати на Офіс Генерального прокурора: а) лікарські засоби для надання мед. допомоги хворим; б) дезінфекційні засоби і антисептики; в) медичне обладнання для закладів охорони здоров'я.
Відповідь
24.03.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1715 / 1665
Доброго дня! Чи може Замовник відповідно до частини 2 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" (із змінами), здійснити спрощену закупівлю без використання електронної системи закупівель (сума договору складає 8000 грн.), і при цьому за організацію та проведення процедури спрощеної закупівлі відповідальним бути Тендерний комітет. Щиро дякую!
Відповідь
24.03.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1409 / 1430
Чи поширюється дія постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 на закупівлю товарів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України, вартість предмету закупівлі яких не дорівнює та не перевищує межі, встановлені Законом України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2