Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3971 / 3888
Прошу надати розяснення з такого приводу. Підприємством у річному плані закупівель зазначається, що планується капітальний ремонт туалетів за ДК021:2015 45453000-7: Капітальний ремонт і реставрація на суму 800000 грн, та капітальний ремонт дороги за ДК021:2015 45453000-7 на суму 1100000 грн. Питання: 1. За якою процедурою повинні укладатися договори по цім двом капітальним ремонтам? Звіт про украдений договір, оскільки кожна закупівля робіт не перевищує 1500000, чи відкриті торги, оскільки по одному ДК 021:2015 загальна сума закупівель на рік перевищує 1500000?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3970 / 3814
Доброго дня! Як провести процедуру закупівлі навчальних кабінетів (біологія, хімія, фізика, тощо) - однією процедурою, чи необхідно розбивати по окремим предметам закупівлі( комп'ютерна техніка, меблі, навчальні матеріали, тощо) Якщо ж однією процедурою, то по якому коду ДК021:2015?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3969 / 4057
Комунальному підприємству (підприємство не фінансується з бюджету) була надана з бюджету безповоротна фіндопомога на оплату оренди котельних, договори по оденді укладені на три роки та діють з 01.10.2019 р. Як викласти звіт про укладений договір в прозоро?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3969 / 3736
Відповідно до положень Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 вересня 2015 року № 2498, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1384/27829:  Умови цього Договору однакові для всіх споживачів України та розроблені відповідно до Закону України "Про ринок природного газу" і Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2494 (далі - Кодекс газорозподільних систем) (п. 1.2.);  Цей Договір є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк. Фактом приєднання Споживача до умов цього Договору (акцептування договору) є вчинення Споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти Договір, зокрема надання підписаної Споживачем заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку 1 (для побутових споживачів) або у додатку 2 (для споживачів, що не є побутовими) до цього Договору, яку в установленому порядку (п. 1.3.);  Цей Договір укладається на невизначений строк (п. 12.1.). Оскільки Замовник підписав заяву-приєднання до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, то з 01.01.2019 р. його було приєднано на невизначений строк до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Як звітувати по такому договору якщо його строк дії безстроковий? Чи можливо потрібно укладати Типовий договір розподілу природного газу щороку?
Відповідь
02.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3968 / 4056
Питання в наступному відповідно до оголошення відкритих торгів строк виконання робіт становить до 30.01.2022 року. Аукціон відбувся 02.11.2021 року. Шість учасників. Переможцем визнано 5-го учасника але під час розгляду пропозицій попередніх учасників та оскарження одним із них рішення замовника строки для виконання будівельно-монтажних робіт закінчились. Отже станом на 01.02.2022 року можливо укласти договір генпідряду, але відповідно до пропозиції переможця, а саме його календарного графіка строк для виконання робіт не відповідає дійсності. Питання яким чином укладати договір???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2