Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4001 / 3976
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиціїза результатами аукціону (у тому числі за одиницю товару)переможця процедури закупівлі. Чи може учасник вже після проведення аукціону до укладення договору ініціювати зменшення ціни за одиницю товару та відповідно загальної вартості договору з метою уникнення у договорі зазначення більше ніж двох знаків після коми? Чи може Замовник укласти договір на меншу суму (в тому числі ціну за одиницю тавару)за умови що кількість товару не зменшиться? Чи не буде порушенням, якщо пропрозиція за результатами аукціону 1 500 000,00 грн., а договір з переможцем буде укладено на 1 499 960,00 грн? Прошу надати відповідь по суті питання. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
16.09.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4000 / 4059
Доброго дня! Зіткнулися із проблемою наступного змісту. Договір про закупівлю товару - продуктів харчування укладено 20 серпня 2021 року. Постачальник 10 вересня 2021 року надсилає лист із проханням підняти ціну до 10% (п.2 ч.5 ст.41 Закону). Чи правомірно буде укладати додаткову угоду, якщо 90 днів з моменту укладення договору про закупівлю не пройшло?
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4000 / 4080
Частина шоста ст.. 17 вимагає від переможця торгів «у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.» Але Замовник торгів – вимагає (прописує в ТД закупівлі) подати тільки довідки за п.5,6,12,13, довідки за п.2,3,8 - Замовник не вимагає – зазначає «самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі». Чи може нерозміщення нами довідок за п.2,3,8, ч.1, статті 17 в електронній системі закупівель буди підставою відхиляти нашу пропозицію ? (закупівля UA-2021-04-09-003242-b – «Шафа (скриня) холодильна низькотемпературна об'ємом 140-160 л. та шафа (скриня) холодильна низькотемпературна об'ємом 250-300 л.» на суму 1.040.000,00 грн.)
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4000 / 4092
Відповідно до ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (зі змінами) (далі – Закон), якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Відповідно до ч.9 ст. 26, учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Прошу надати роз’яснення щодо положень вищенаведених статей Закону: 1. Учасник має право усунути невідповідності в інформації та/або документах лише в тих документах, які були ним подані у складі тендерної пропозиції (шляхом прикріплення нових або уточнених документів)? 2. У разі, якщо Учасник взагалі не надав (не завантажив до електронної системи закупівель) конкретний документ, що вимагався Замовником для підтвердження відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону та/або документ, що підтверджує право підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю, чи повинен Замовник надати такому учаснику 24 години на усунення цієї невідповідності? Якщо ні, чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція такого учасника?
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4000 / 3936
Доброго дня. Скажіть будь ласка. Раніше у своєму листі від 14.06.2016р №3302-06/29640-06 ви роз"яснювали стосовно додатково виділених коштів і це вважається новим предметом закупівлі. Чи можемо ми використо вувати цей лист при здійсненні закупівель по новому закону з 19.04.2020р якщо нам додатково виділили кошти і плануємо здійснити закупівлю у того самого постачальника без використанрня електронної ситеми закупівель.Чи є нове роз"яснення стосовно цього питання.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2