Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6799 / 6647
Два рази були відмінені відкриті торги по закупівлі газу на 17 рік, оголошення опубліковувалися в грудні 16-го, предмет закупівлі зазначався по двох ДК 021:2015: 09123000-7 — Природний газ та ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані. Причина - подання менше двох пропозицій, жоден з трейдерів не подав тендерні пропозиції, лише місцевий Газзбут подав. З 01.01.17 діє лише ДК 021:2015. Чи можна розпочати переговорну процедуру чи потрібно знову подавати оголошення на відкриті торги втретє. Умови проведення переговорної процедури за п.4 ч. 2 ст. 35 (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі ... не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). Чи можливо в даному випадку розглядати предмет закупівлі як такий, що по-суті не був змінений, при тому що його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника залишаться незмінними?
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7741 / 7925
Відповідно до ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" переговорна процедури закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Чи означає це, що зазначений вище строк стосується лише учасника переговорної процедури закупівлі, а з боку замовника договір може бути підписаний пізніше, ніж 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
26.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4627 / 4569
Харківським апеляційним господарським судом 02.12.2016 року було оголошено закупівлю природного газу № UA-2016-12-02-001694-а у встановленому Законом порядку через авторизований електронний майданчик Smarttender.biz на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. За результатами проведеного аукціону було визначено тендерну пропозицію з найменшою ціною. Проте після розгляду тендерних пропозицій учасників аукціону згідно вимог частини 1 статті 30 Закону Харківський апеляційний господарський суд вимушений був відхилити всі пропозиції через невідповідність їх кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації. Відповідно до частини 1 статті 31 Закону України замовник відміняє торги в разі відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом. Однак, технічні можливості електронного майданчика не надають можливості замовникові самостійно відмінити торги. Просимо надати роз’яснення, яким чином нам, як замовнику відмінити тоги, та виконати вимоги частини 1 статті 31 Закону.
Відповідь
19.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5384 / 5256
У зв’язку з двічі відміненою процедурою відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників прийняли рішення запросити на переговори учасника, який подавав тендерну пропозицію. Відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» вимоги до учасника переговорів не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Крім кваліфікаційних вимог ми вимагали банківську гарантію для забезпечення тендерної пропозиції. Зараз банк відмовляє нашему учаснику в наданні банківської гарантії, т.к. переговори не вважають торгами. Що робити? Дійсно ми повинні її вимагати чи ні? Ми маємо право прийняти їх пропозицію без банківської гарантії? Всі інші документи відповідають нашим вимогам.
Відповідь
07.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5338 / 5219
Доброго дня. Я є учасником торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-16-000707-c/ і я є їх переможцем. Питання моє стосується подальших дій замовника, а саме відміни торгів. 16.11.16 - було створено тендер, отже кошти на тендер були у Замовника підтверджені, аукціон відбувся через 16 календарних днів і в мене виникає питання, чи можливо що на протязі цих 16 днів було змінено фінансування замовника? Чи можу я вимагати у замовника документального підтвердження щодо відмови у фінансуванні? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2