Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2294 / 2075
Доброго дня! Прошу пояснити наступне. Вами надано відповідь http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=afaabe9f-3ed2-4fa3-9e57-f768e2207f97&lang=uk-UA відповідно до якої "переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, визначених пунктами 1, 2, 5, 6 частини другої статті 35 Закону, які передбачають укладання договору про закупівлю товарів, робіт або послуг, що можуть бути надані (поставлені/виконані) тільки певним суб’єктом. Тому, сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення у зазначених випадках". В Законі № 922 в ч. 7 ст. 2 зазначено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Враховуючи зазначене, прошу пояснити яким чином можливе застосування ст. 631 ЦКУ (придбання товарів до укладення договору) при нормах ч. 7 ст. 2 Закону № 922?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1740 / 1639
Відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону відповідно до статті 30 цього Закону. Відповідно до ч. 8 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) у разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично переходить до етапу розгляду на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозиції учасника. Враховуючи, що спрощена закупівля має проводитись замовником із застосуванням електронного аукціону, прошу надати пояснення чи зможе замовник у разі подання на участь у спрощеній закупівлі одного учасника, визнати його переможцем?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1644 / 1544
Доброго дня! Прошу уточнити строк для укладення договору відповідно до спрощеної закупівлі, що передбачена Законом № 922 (у новій редакції), зокрема чи є період для оскарження і що є першим днем для укладання договору за результатами спрощеної закупівлі?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2026 / 1946
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 40 Закону у редакції Закону № 114 переговорна процедура застосовується у випадку закупівлі товарів за процедурою відновлення платоспроможності боржника згідно із законодавством. Процедура відновлення платоспроможності боржника це санація в ході якої передбачено придбання товарів у кредит (Кодекс про банкрутсво). Придбання товарів здійснює божник. Виходячи із вищенаведеного, хто може застосовувати дану норму - боржник чи той, хто закуповуватиме у боржника?
Відповідь
15.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1477 / 1433
Доброго дня. Наше підприємство - замовник в окремих сферах господарювання. Зараз заключаються договори на наступний 2020 рік, але план ще не затверджено та не опубліковано. Нам необхідно вже зараз викладати всі договори від 0,01 коп., якщо вже відомо що закон вступить в дію, чи починати робити це з нового року, або ж треба починати це робити з 19 квітня, коли закон буде введено в дію? Тендера ми маємо проводити також, якщо сумовано предмет закупівель на рік буде від 50 тис. чи в нас все ж таки інші пороги, як було раніше - 1 млн. - для товарів та послуг та 5 млн - для робіт. Чи є обов'язковим застосування спрощеної процедури закупівлі, чи ми маємо право обирати за власним розсудом?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2