Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1468 / 1429
Доброго дня. Наше підприємство - замовник в окремих сферах господарювання. Зараз заключаються договори на наступний 2020 рік, але план ще не затверджено та не опубліковано. Нам необхідно вже зараз викладати всі договори від 0,01 коп., якщо вже відомо що закон вступить в дію, чи починати робити це з нового року, або ж треба починати це робити з 19 квітня, коли закон буде введено в дію? Тендера ми маємо проводити також, якщо сумовано предмет закупівель на рік буде від 50 тис. чи в нас все ж таки інші пороги, як було раніше - 1 млн. - для товарів та послуг та 5 млн - для робіт. Чи є обов'язковим застосування спрощеної процедури закупівлі, чи ми маємо право обирати за власним розсудом?
Відповідь
15.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2024 / 1934
Закупівля теплопостачання та гарячого водопостачання здійснювалась нами за результатами переговорної прицедури у МКП "Херсонтеплоенерго" як у суб єкта природної монополії, котельні якого розташовані на території нашого закладу. На сьогоднішній день МКП "Херсонтеплоенерго" передало одну з котелень в оренду ТОВ "ТЕПЛОІНВЕСТ-ТАВРІЯ", які також можуть здійснювати теплопостачання та гаряче водопостачання і також наявні у переліку суб єктів природніх монополій. Прошу надати роз яснення яку процедуру закупівлі ми повинні використовувати при закупівлі на 2020 рік.
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1571 / 1411
Чи дозволяється, при застосуванні положень частини 5 статті 36 Закону, збільшувати обсяг фактичної закупівлі товарів та чи застосовуються загальні правила процедур закупівель до такого обсягу товарів у новому році. Тобто чи є законною фактична пролонгація договору укладеного у минулому році на поточний без проведення процедури закупівлі у новому році?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2039 / 1897
Згідно зі ст. 4 Закону України «Про Публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015р. (надалі за текстом – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Абзацами 1-3 ч. 1 ст. 2 Закону встановлено, що цей закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 200 000грн, а робіт 1 500 000 грн.; до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товарів, послуг дорівнює або перевищує 1 000 000 грн., а робіт 5 000 000 грн. Чи повинен замовник, який не планує здійснення закупівлі, очікувана вартість якої дорівнює або перевищує межі, зазначені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складати та оприлюднювати у встановленому законом порядку річний план та додаток до нього?
Відповідь
14.11.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1877 / 1744
Добрий день! Прошу надати роз'яснення, чи має право Замовник ініціювати дострокове розірвання договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів, з метою проведення інших торгів, якщо Замовник бачить, що на ринку інші постачальники товару пропонують нижчі ціни на товар (предмет закупівлі). Якими нормами законодавства таке право Замовника обґрунтовується?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2