Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2066 / 2010
На 2019 рік нашому управлінню була надана сума у розмірі 271 769,00 грн. для професійної адаптації учасників АТО. Просимо надати роз'яснення чи потрібно проводити процедуру закупівлі послуг з професійної адаптації відповідно до ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"?.
Відповідь
18.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3117 / 3133
Доброго дня!!!За результатами проведення відкритих торгів Учасника було визначено переможцем, направлено повідомлення про намір укласти договір. Потім Замовником було виявлено, що товар запропонований Учасником не відповідає технічним вимогам. Замовник робить запит на учасника, з вимогою поставити товар належної якості, на що Учасник направляє Замовнику листа про відмову від підписання договору. Як діяти? Відміняти торги, згідно ч. 1 ст. 31 Закону - неможливість усунення порушень чи відхиляти Учасника, згідно п. 2 ч. 1 ст. 30 Закону - відмова від підписання договору? Дякую за відповідь.
Відповідь
18.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2512 / 2459
Відповідно до п. 9 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» «замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків.» ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГЕНТСТВО З ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН» (далі - Підприємство) засноване на основі державної власності, входить до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (надалі - Уповноважений орган управління) і є підзвітним йому. Основним показником, що узагальнює фінансові результати господарської діяльності Підприємства, є чистий прибуток (дохід). Підприємство здійснює комерційну господарську діяльність і не фінансується за рахунок бюджетних коштів. Аналіз чинних нормативно-правових актів щодо регулювання публічних закупівель, судової практики в сфері публічних закупівель, листів Мінекономрозвитку від 29.04.2016 № 330206/1287506 “Щодо здійснення закупівель замовниками” та від 12.05.2016 № 330206/1374707 “Щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання” дозволив зробити висновок, що наше підприємство не є замовником в розумінні п. 9 ч.1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі". Натомість, з метою дотримання законності при здійсненні господарської діяльності підприємства, просимо надати роз'яснення, чи є ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГЕНТСТВО З ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН» замовником в розумінні п. 9 ч.1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" при здійсненні комерційної діяльності, направленої на закупівлю Товарів, робіт і послуг для надання послуг з ідентифікації тварин за умови, що такі Товари закуповуються з метою задоволення потреб замовників без використання бюджетних коштів цільового користування (юридичні особи приватного публічного права, фізичні особи).
Відповідь
15.03.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2405 / 2318
Доброго дня, ми провели допорогову закупівлю на комп'ютерну техніку КЕКВ 3110, переможець ФОП ставить ціну на системні блоки та принтери меншу 6000 тис. грн без ПДВ. Ми визнаємо його переможцем. Казначейська служба відмовляється реєструвати договір, в зв'язку з тим що вартість основних засобів не може бути меншою 6000 тис.грн. Чи можемо ми відмовити такому постачальнику, якщо так то з якої причини? Дякую.
Відповідь
15.03.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2773 / 2818
Після проведення оцінки пропозицій щодо закупівлі, участь в якій прийняло два учасника, замовником прийнято рішення про відхилення тендерних пропозицій як першого так і другого учасника, після чого прийнято рішення про відміну торгів (з підстав відхилення всіх тендерних пропозицій). Учасник вважає рішення про відхилення його пропозиції незаконним та має намір його оскаржити. Скарга до органу оскарження подається суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель. При цьому, скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. Але, враховуючи що замовником замість повідомлення про намір укласти договір, внесено в систему рішення про відміну торгів, електронна система закупівель блокує можливість подачі скарги до АМКУ, що фактично унеможливлює оскарження та порушує права учасника та принципи здійснення закупівель, визначені ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі". Представники АМКУ, відповідаючи на телефонне звернення підтвердили правову позицію щодо наявності права оскарження такого рішення і повідомили про готовність розглядати скаргу, у випадку її надходження у встановленому порядку. Суть питання: як учаснику реалізувати своє право на оскарження, враховуючи наявність такого технічного збою/порушення в роботі електронної системи закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2